Dopak rozszerza ofertę o młyny do recyklingu Vespa

Dopak rozszerza ofertę o młyny…

Firma Dopak - dystrybutor maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych wprowadziła do swojej oferty szybkobieżne młyny nożowe firmy Vespa Granulators. Rozwiązania Vespa od wielu lat przekonują klientów solidnością wykonania, bezawaryjnością oraz przystępnymi cenami. Uzupełniają one portfolio firmy Dopak w zakresie maszyn do recyklingu o średniej wielkości. Młyny Vespa sprawdzają się zarówno w branży recyklingowej, jak również w przetwórstwie tworzyw sztucznych przy zawracaniu odpadów produkcyjnych z wtryskarek, wytłaczarek czy rozdmuchiwarek.

- Proces weryfikacji i doboru nowych dostawców maszyn jest w naszej firmie bardzo złożony. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego musimy mieć pewność, że rozwiązania, które wprowadzimy do oferty, będą niezawodne i wysokiej jakości, a obsługa posprzedażowa sprawna i rzetelna. Jesteśmy przekonani, że maszyny firmy Vespa spełniają najwyższe standardy. Bardzo się cieszymy, że firma Vespa dołącza do grona naszych partnerów biznesowych - powiedziała Ilona Bazgan, dyrektor sprzedaży firmy Dopak.

mlyny-vespa

Korzyści z zastosowania młynów Vespa jest wiele, m.in.

  • Wysoka wydajność dzięki optymalnej geometrii narzędzi skrawających.
  • Wysoka jakość wałów napędowych z łożyskami zabezpieczonymi przed zabrudzeniem.
  • Hartowane narzędzia skrawające.
  • Łatwa i szybka konserwacja i czyszczenie dzięki przemyślanej konstrukcji.
  • Niezmiennie wysoka jakość wykonania gwarantowana przez produkcję w europejskiej fabryce.

Aktualnie oferta firmy Dopak w zakresie młynów do recyklingu jest bardzo szeroka. Znajdziemy w niej zarówno stanowiskowe młynki wolnoobrotowe Mo.Di.Tec, ciężkie młyny i kompletne  linie do recyklingu Neue Herbold, na kruszarkach Weima kończąc.

O firmie Dopak

Dopak od 26 lat wspiera swoja wiedzą branżę przetwórstwa tworzyw sztucznych zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie - zarówno w fazie projektowania wtryskowni, jak też przy wdrażaniu nowych produktów oraz w procesie rozbudowy i usprawniania dotychczasowych rozwiązań.

W asortymencie firmy są: wtryskarki hydrauliczne i elektryczne, urządzenia peryferyjne (suszarki, podajniki, transportery, dozowniki, zbiorniki transportery), linie do recyklingu, roboty, systemy chłodzenia, rozdmuchiwarki i centralne systemy podawania i suszenia.

Baza sprawdzonych i renomowanych producentów maszyn urządzeń peryferyjnych, takich jak: KraussMaffei, ONI, BBM, Digicolor, MO.DI.TEC gwarantują doskonałą jakość i powodzenie projektu.  

Firma specjalizuje się w kompleksowym wdrażaniu całego rozwiązania technologicznego, począwszy od projektowania wtryskowni i montażu kompletnych linii technologicznych poprzez serwis, naprawy oraz sprzedaż części zamiennych aż po długotrwałą współpracę i szereg usług dodatkowych. Dzięki wiedzy i szerokiemu doświadczeniu w obsłudze klientów różnych branż i specyfice produkcji firma jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom w zakresie modernizacji lub optymalizacji istniejących procesów produkcyjnych.

Od 2022 Dopak prowadzi Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym realizuje usługi szkoleniowe w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, nowoczesnych technologii, a także obsługi i programowania maszyn oraz robotów. W Centrum Badawczo-Rozwojowym, znajdującym się w siedzibie we Wrocławiu, klienci mogą uzyskać wsparcie w zakresie technologicznego opracowywania nowych produktów i ulepszania wyrobów formowanych metodą wtryskową oraz kompozytową. Centrum umożliwia także wytworzenie wyrobów testowych i pilotażowych na zaawansowanych liniach automatycznych o sile zwarcia od 500 do 5500 kN.

Uzupełnieniem oferty Dopak jest sklep internetowy: eshop.dopak.pl, w którym, klienci mogą zakupić szeroką gamę produktów niezbędnych w obsłudze procesów produkcyjnych: części zamienne do maszyn, chemię techniczną oraz wyposażenie obiektów przemysłowych i magazynów.


Czytaj więcej:
Młyny 35
Recykling 1017

Maszyny i usługi do przetwórstwa tworzyw
  Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa

Maszyny i usługi do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 52-407 Wrocław, Kwiatkowskiego 5a
Nowoczesne i wydajne młynki do odpadów tworzyw
 

Nowoczesne i wydajne młynki do odpadów tworzyw sztucznych, granulatory

Bułgaria