Dozownik Magic Star

Dozownik Magic Star
Firma Champneys poszukiwała dozownika do swojej prestiżowej nowej serii kosmetyków dla mężczyzn i odkryła, że Magic Star opracowany przez RPC Bramlage-Wiko jest idealnym połączeniem estetyki i funkcjonalności.

Firma Champneys, znana ze swoich ośrodków odnowy biologicznej, poszerza swoja ofertę artykułów toaletowych i wprowadziła na rynek serię dla mężczyzn Champneys For Men, uzupełniającą oferowane już artykuły dla kobiet. Nowa seria, produkowana dla Champneys przez Acheson & Acheson, sprzedawana jest we wszystkich ośrodkach Champneys, na witrynie internetowej firmy oraz wyłącznie w supermarketach Sainsbury’s.

Dozownik potrzebny był do dwóch produktów z serii: balsamu po goleniu Soothing After Shave Balm oraz kremu nawilżającego do twarzy Skin Maintenance Facial Moisturiser. Producent Acheson & Acheson zauważył rosnącą popularność dozownika Magic Star i uznał, że jego charakterystyczny kształt kojarzy się z wysoką jakością odpowiednia dla marki Champneys For Men. Ponadto wykorzystany w nim pomysłowy system dozowania, umożliwiający kontrolowane wydzielanie i higieniczne nakładanie kremów i płynów, zapewniał doskonałą funkcjonalność wymaganą przez odbiorcę.

Magic Star o pojemności 50 ml zamówiono w kolorze szarym odpowiadającym barwom marki Champneys For Men. Do kremu nawilżającego zastosowano zamknięcie w tym samym kolorze, natomiast do balsamu po goleniu wykorzystano wersję przezroczystą.

„Champneys For Men to interesująca nowa seria, wymagającą opakowania, które atrakcyjnie się prezentuje, a zarazem jest praktyczne” – powiedziała Emma Payne z Acheson & Acheson. „Dozownik Magic Star firmy RPC Bramlage-Wiko zapewnia doskonałą funkcjonalność i wizerunek odpowiedni dla tej marki.”

RPC Bramlage GmbH
Brageler Straße 70,
D-49393 Lohne, Germany
Tel: +49 (0)4442 881-0
Fax: +49 (0)4442 881-252
Email: management@rpc-bramlage.de
Website: www.rpc-bramlage.de

Czytaj więcej: Opakowania 1108