Dwa tygodnie do polskiej premiery Solidworks 2015

Dwa tygodnie do polskiej premiery Solidworks 2015
22 października odbędzie się największe w Polsce spotkanie użytkowników Solidworks, poświęcone rozwiązaniom CAD/CAM/CAE/PDM/PLM. Miejscem tegorocznej konferencji będzie Sound Garden Hotel w Warszawie, w którym jedna z największych sal pomieści ponad 300 gości i wystawców. W ubiegłorocznej konferencji uczestniczyło około 270 gości ze 161 firm i 15 uczelni, z 73 miast Polski. Organizatorzy spodziewają się w tym roku jeszcze większej frekwencji.

Głównym tematem sesji będzie premiera Solidworks 2015, który jest 23. wydaniem sztandarowego produktu Dassault Systemes. Warto wiedzieć, iż 90 proc. wszystkich zmian i uaktualnień to propozycje użytkowników oprogramowania. Organizatorzy planują też pokazanie nowych funkcjonalności SolidCAM oraz SWOOD CAM.

Firma CNS Solutions zaprosiła na to wydarzenie klientów wraz ze swoimi produktami. W tym roku firmy reprezentować będzie między innymi Game Over Cycles i ich motocykl, a z ramienia edukacji koła naukowe Silesia Automotive oraz PZR Racing Team. Oba zespoły zaprezentują bolid klasy Formula Student. Pozostali wystawcy będą niespodzianką dla uczestników.

W wydarzeniu wezmą udział także goście specjalni. Swoją prezentację wygłosi przedstawiciel Solidworks Corp., który opowie nie tylko o najnowszym wydaniu Solidworks, ale także o ciekawostkach ze świata 3D CAD. O technice i fizyce w naszym otoczeniu opowie gość specjalny ze stacji telewizyjnej Discovery Science.

Nie zabraknie również stałych punktów konferencji. Tylko na spotkaniu CNS uczestnicy wezmą udział w warsztatach technicznych, konkursie projektowym Modelmania oraz certyfikacji CSWA/CSWP.

Organizatorzy zachęcają do korzystania z ostatnich dni rejestracji na wydarzenie, ponieważ liczba wolnych miejsc maleje z każdym dniem.