Dynamiczny rozwój Cold Jet w Europie

Dynamiczny rozwój Cold Jet… Po przejęciu duńskiej firmy IceTech w 2016 roku Cold Jet rozszerza europejską produkcję wydajnych i niezawodnych systemów do czyszczenia suchym lodem i do produkcji suchego lodu w Polsce i Danii. Rozbudowie zakładów produkcyjnych towarzyszy powstanie nowych Centrów Wsparcia Technicznego na terenie Belgii, Niemiec, Danii i Polski. Ośrodki te otwarte są na wizyty klientów, demonstracje, próbne testy oraz szkolenia dla nowych i obecnych klientów oraz partnerów firmy.

Prowadzona przez Dietmara Juchmes, Senior Vice Presidenta EURAF, firma Cold Jet Europe odnotowuje wzrost, który na przestrzeni ostatnich lat sięga 14% rocznie. W skład zespołu zarządzającego EURAF wchodzi Krzysztof Golda, Sales Manager w Europie Wschodniej, odpowiedzialny za ekspansję rynku wschodnioeuropejskiego z naciskiem na Polskę, Czechy, Węgry i Rosję; Serhat Meneske, odpowiedzialny za wzrost sprzedaży w północnych Niemczech i Skandynawii; oraz Christophe Coen, Commercial Manager, odpowiedzialny za Wielką Brytanię, kraje Beneluxu, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Grecję
i Afrykę, wspierany przez regionalnych menadżerów sprzedaży.

- To ekscytujący czas dla Cold Jet Europe - powiedział Dietmar Juchmes. - Szybki rozwój stanowi prawdziwe wyzwanie dla naszych zakładów produkcyjnych oraz działów sprzedaży, serwisu i obsługi, które są rozproszone w całej Europie. Wspierając dalszy rozwój naszej firmy prowadzimy obecnie rekrutację na stanowiska w różnych obszarach działalności, co pozwoli nam zapewnić najwyższą satysfakcję klientów. Naszym celem jest zwiększenie liczby specjalistów w Europie do ponad 85 do końca tego roku.

Dietmar Juchmes, Cold Jet


Dział Serwisu firmy Cold Jet, którym kieruje Steven Landuyt, składa się z ponad 20 osób i oferuje pełen zakres usług - od szkoleń i dostaw części zamiennych, po regularne wizyty u klienta oraz pakiety serwisowe i gwarancyjne. Zespół techników zapewnia profesjonalną obsługę klienta i serwis urządzeń.

- Kierownicy zakładów produkcyjnych wiedzą jak ważne jest unikanie nieplanowanych przestojów - kontynuuje Juchmes. - Przestoje, czy też nieprzewidziane awarie wynikające z konserwacji urządzeń są najgorszym scenariuszem dla najbardziej wymagających zakładów produkcyjnych. Zapobiegając takim przypadkom zwiększyliśmy liczbę serwisantów w kluczowych rejonach Europy, co pozwala szybko i sprawnie obsługiwać klientów w ich placówkach oraz w naszych oddziałach.

Firma Cold Jet przewiduje, że przeprowadzone inwestycje przyczynią się do dalszej ekspansji w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym, pomogą utrzymać zadowolenie klienta i zwiększyć ich wartość życiową (eng. Customer Lifetime Value).

Wraz z dalszą ekspansją, Cold Jet kontynuuje rozwój innowacyjnych technologii. W kwietniu br. firma wprowadziła na rynek R1000H - nowe rozwiązanie do reformowania granulatu w plastry suchego lodu. Reformowanie pelletu w plastry pozwala zredukować koszty eksploatacji suchego lodu. Proces ten jest prostszy i znacznie bezpieczniejszy w porównaniu z tradycyjnym cięciem bloków, które w wielu rejonach nadal odbywa się manualnie oraz znacząco redukuje straty CO2.

Reportaże

Forum