Ekonomiczne słoiki PET do zup firmy Campbell's

Ekonomiczne słoiki PET do zup firmy Campbell's
Wiodący producent zup Campbell Grocery Products Ltd. wprowadził na rynek zupy w proszku dwóch popularnych marek w wygodnych i ekonomicznych słoikach produkowanych przez RPC Containers Blackburn.

Produkt dostępny w trzech smakach sprzedawany jest w Wielkiej Brytanii pod marką Batchelor’s Cup-a-Soup, a we Francji w ramach serii Royco Minute Soup. Zupy dostępne były dotąd w saszetkach zawierających 4-5 porcji, ale firma Campbell’s postanowiła teraz wprowadzić także większe opakowanie o zawartości 12 porcji, aby zaoferować konsumentom bardziej ekonomiczny produkt.

Po sukcesie rynkowym produkowanych przez RPC Blackburn słoików PET do granulowanych sosów pieczeniowych Campbell’s Oxo firma postanowiła ponownie wykorzystać słoiki PET, które konsumenci cenią za ich nowoczesną estetykę i praktyczne zalety - lekkość i odporność na stłuczenia.

Słoiki w wersji 300 g produkowane są z PET techniką wtryskiwania i rozciągania z rozdmuchem i charakteryzują się atrakcyjnym, opływowym kształtem wyróżniającym się na półkach sklepowych i ułatwiającym konsumentom korzystanie z produktu. Słoiki są całkowicie pokryte folią termokurczliwą firmy Fuji, nakładaną w RPC Blackburn przy użyciu tunelu parowego, co gwarantuje precyzyjne dopasowanie folii do kształtu słoika.

Aby zrobić na konsumencie jeszcze większe wrażenie, zakłady RPC Blackburn wykorzystały kolorowe tworzywo PET - niebieskie dla serii Batchelor’s i czerwone dla Royco - które widać u góry słoika po zdjęciu wieczka.

„Ekonomicznych opakowań nie musimy produkować kosztem jakości. Stworzony przez RPC Blackburn atrakcyjny i wygodny pojemnik zapewnia wyrazisty wizerunek marki” - stwierdził Paul Finch z Campbell’s Soups.

RPC CONTAINERS Ltd
Haslingden Road, Guide, Blackburn, Lancashire, BB1 2PX, UK
Tel: +44 (0) 1254 682 298
Fax: +44 (0) 1254 583 752
Email: sales@rpc-blackburn.co.uk
WWW: www.rpc-blackburn.co.uk

Czytaj więcej: Butelki 160