Etykietowanie w formie od Printing Company Verstraete

Etykietowanie w formie od Printing Company Verstraete
Firma Printing Company Verstraete wsparła projekt przedsiębiorstwa IPL Packaging, który wypuścił na rynek opakowaniowy nową serię pojemników z tworzywa sztucznego.

IPL Packaging przy pomocy Printing Company Verstraete wprowadził na rynek osiem opakowań wykonanych z polipropylenu o pojemności 5 – 10 litrów ozdobionych etykietami IML.

W nowej serii pojemników IPL Packaging użytkownicy znajdą kilka korzyści. Przede wszystkim rozmaite rozmiary etykiet dają szansę na zadrukowanie ich m.in. wysokiej jakości obrazami wzmacniającymi efekt wizerunkowy opakowania. Nowa seria cechuje się też doskonałą jakością druku, która jest lepsza niż druk bezpośrednio na opakowaniu, identyczna jak na podłożu papierowym, z dodatkowo uatrakcyjniającym efekt końcowy perlistym połyskiem.

Użyta przy ozdobieniu pojemników technologia In-Mould Labelling, czyli dekorowania w formie, to jedna z najnowszych technologii na rynku produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, która pojawiła się na rynku na początku lat 80-tych. Polega na łączeniu etykiety wykonanej z tego samego materiału co opakowanie, w trakcie procesu produkcyjnego samego opakowania.

Etykietowanie w formie od Printing Company Verstraete