Eurokontenery w kuchniach profesjonalistów

Eurokontenery w kuchniach profesjonalistów
Nestlé Professional wprowadziło nowe, wygodne opakowania tzw. eurokontenery we wszystkich oferowanych deserach, zupach i sosach marki WINIARY. Umożliwią one łatwiejsze i efektywniejsze wykorzystywanie produktów przez profesjonalistów.

Eurokontenery Nestlé Professional to opakowania, które dzięki swojej większej i twardszej obudowie, a także szczelnemu zamknięciu usprawniają użytkowanie produktów i zapobiegają ich wietrzeniu. Pozwalają utrzymać stanowisko pracy w porządku i czystości. Po pierwszym otwarciu opakowania można je przechowywać mając pewność, że pozostały produkt jest wciąż szczelnie zamknięty.

Eurokontenery - Nestle

Materiał, z którego eurokontenery zostały wykonane pozwala na użytkowanie ich w zmywarce, mikrofalówce i zamrażarce. Można w nich podgrzewać potrawy, przechowywać żywność w zamrażarkach i myć w zmywarce, by utrzymać wysokie standardy higieny.

Dzięki swej funkcjonalności nowe opakowania Nestlé Professional będą przydatne w kuchni, jak i na zapleczu eurokontenery mogą być powtórnie używane do przechowywania innych produktów spożywczych. Na ich matowym polu z łatwością można umieścić nazwę obecnie przechowywanego w nich produktu. Czytelne oznakowanie eurokontenerów ułatwia odszukanie pożądanego produktu. Na ich froncie umieszczona jest informacja o wydajności danej zawartości w litrach.

Eurokontener - Nestle

Z tyłu natomiast znajduje się KOMPAS ŻYWIENIOWY®. Zawiera on informacje o wartościach odżywczych danego produktu, a także porady dotyczące żywienia i zdrowego stylu życia, które pomagają w komponowaniu prawidłowo zbilansowanej diety. Każdy produkt zawiera opis sposobu jego przyrządzania i dozowania.