Firma Kobusch tworzy filię w Polsce

Firma Kobusch tworzy filię w Polsce
Spółkę zależną Kobusch Polska powołano w marcu w Warszawie. Jak poinformowała firma, celem rozszerzenia koncernu jest efektywne zaopatrywanie klientów w Polsce i Europie Wschodniej w rozwiązania w dziedzinie opakowań.

Dyrektorem zarządzającym spółki został Edward Zakrzewski, który znajomość rynku opakowań zdobywał między innymi w Elopaku. - Cieszymy się, że znaleźliśmy w Panu Zakrzewskim zaangażowanego przywódcę, który przedsiębiorczą zręcznością oraz dalekowzrocznością pomoże obsługiwać i rozwijać wschodnioeuropejski rynek w imieniu firmy Kobusch - powiedział Borge Kvamme, dyrektor generalny Grupy Kobusch.

Kobusch Polska Sp. z o.o. będzie miała swoją siedzibę w Czosnowie niedaleko Warszawy. Będą się tu znajdować pomieszczenia biurowe spółki oraz centrum logistyczne.

Grupa Kobusch specjalizuje się w produkcji opakowań twardych, półelastycznych oraz elastycznych dla produktów białkowych, gotowych dań, suchych artykułów spożywczych, środków czystości, zaawansowanych technologii oraz dla celów medycznych i farmaceutycznych. Działa na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Czytaj więcej: Rynek 831 Opakowania 1107