Firma Tuplex oferuje nowe rodzaje folii

Firma Tuplex oferuje nowe rodzaje folii
Firma Tuplex wprowadza właśnie na rynek nowy innowacyjny produkt. Jest to Folia Tuprint One Vision Reflective. Niedawno Tuplex zaprezentował też winylową, samoprzylepną folię Avery Ultra Metallic, dostępną w 10 kolorach i przeznaczoną do wszystkich rodzajów aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych.

Wykorzystanie Tuprint One Vision Reflective pozwala na stworzenie ciekawego i przyciągającego uwagę przekazu wizualnego. To z kolei podnosi skuteczność kampanii reklamowej.

Podstawowymi zaletami tej folii są przede wszystkim jej stabilność wymiarowa, usuwalny przezroczysty klej, bardzo dobra jakość zadruku, znakomita adhezja na większości szklanych powierzchniach oraz trwałość zewnętrzna dochodząca do jednego roku.

Jednak zdaniem oferenta największą wartością produktu są właściwości odblaskowe widoczne zwłaszcza po oświetleniu w warunkach nocnych. Dzięki temu naniesione na folię elementy graficzne uzyskają doskonałą prezencję, co uwydatnia najistotniejsze elementy folii. Co szczególnie ważne folię można zadrukowywać cyfrowo. Jest ona przeznaczona przede wszystkim na powierzchnie płaskie.

Ponadto warto ją również stosować w odniesieniu do wszelkiego typu przezroczystych powierzchni takich jak m.in. tylne i boczne szyby pojazdów, różnego rodzaju panele, oszklenia budynków, witryny sklepowe oraz oświetlone szklane drzwi. Folia Tuprint One Vision Reflective dostępna jest w szerokości 1,22 m, a także w nawojach 50 mb.

Folia Avery Ultra Metallic


Omawiany produkt to absolutna nowość. Zanim pojawiła się na rynku, to Tuplex wprowadził do sprzedaży 75 mikronową folię Avery Ultra Metallic dostępną w 10 kolorach i przeznaczoną do wszystkich rodzajów aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych.

Ta folia jest dostępna wraz z klejem trwałym. Klej zabarwiono na szaro, tak żeby można było uzyskać nieprzezroczystość podnoszącą efekt „przyciągania wzroku” do wykończeń metalizujących.

Folie Avery Ultra Metallic wykorzystywana jest głównie jako dekoracja powierzchni szklanych. Pozwala też na tworzenie różnych grafik wystawienniczych i pojazdowych, oznakowań, napisów i znaków firmowych.

Co bardo ważne seria Avery Ultra Metallic zachowuje jakość i połysk nawet po dłuższym okresie od chwili użycia. Folie tego typu są też odporne na większość średnich kwasów, zasad i soli.

Temperatura ich aplikacji sięga 7 st.C, zaś zakres temperatur w których materiał może pracować przyjmuje granicę od - 46 st.C do 82 st.C. Folia dostępna jest w szerokości 1,22 na 10 m.

Czytaj więcej: Folia 292 Nowości 239