Folie ochronne dla sprzętu Hi-Fi i AGD firmy Novacel

Folie ochronne dla sprzętu Hi-Fi i AGD firmy Novacel
Firma Novacel wprowadza na rynek nowe folie ochronne przeznaczone specjalnie dla sprzętu AGD i Hi-Fi. Novacel, to przedsiębiorstwo produkujące folie samoprzylepne na bazie poliolefin.

Samoprzylepne folie firmy Novacel przeznaczone są do delikatnych powierzchni, takich jak odsłonięty lub wstępnie powlekany metal, tworzywa sztuczne, laminaty. Podczas kolejnych faz produkcji chronią one tego typu powierzchnie, począwszy od surowca aż po gotowy produkt, z montażem i transportem włącznie.

Folie te są dostępne w grubościach od 25 mµ do 120mµ, w różnych odcieniach, a także w rozmaitych długościach i szerokościach. Sam producent folii sugeruje najlepszy wybór: Novacel zwraca się bowiem do klienta o próbki elementów do pokrycia folią. W oparciu o testy, które wykonuje we własnym zakresie, firma proponuje najbardziej przydatne rozwiązanie dla danego rodzaju powierzchni, struktury elementu, jego zastosowania oraz procesu starzenia wewnętrznego lub zewnętrznego.

folie ochronne firmy Novacel


- Dzięki liczącemu już niemal pół wieku doświadczeniu w dziedzinie ochrony różnych powierzchni, firma Novacel oferuje jedynie folie wysokiej jakości, dzięki czemu uzyskuje się pewność, że po ściągnięciu nie pozostaną na powierzchni chronionego elementu żadne pozostałości. Ponadto folie te są w pełni zgodne ze wszelkimi normami, obowiązującymi w dziedzinie ochrony środowiska – mówi Ewa Zielinska z serwisu prasowego UBIFRANCE, Misji Ekonomicznej Ambasady Francji.

NOVACEL
27, rue du docteur Emile Bataille
BP 4
76250 Déville-lès-Rouen - France
http://www.novacel.fr

Czytaj więcej: Folia 292 Nowości 239