Galeria opakowań - pojemniki do sosów, keczupów i musztard

Galeria opakowań - pojemniki do sosów, keczupów i musztard
Firma Suwary jest jednym z najbardziej cenionych krajowych producentów opakowań. Produkuje m.in. butelki wielowarstwowe przeznaczone na potrzeby branży spożywczej. Znajdują się w nich m.in. keczupy, musztardy i rozmaite sosy.

Pokazywane przez nas butelki mają o,5 litra pojemności oraz ważą 25 gramów. Zbudowane są z czterech kolejno następujących po sobie warstw: polipropylenu (warstwy zewnętrznej), przemiału, kleju oraz bariery Grivory G21 (warstwy wewnętrznej).

Warstwa wewnętrzna jest barierą dla gazów, w tym dla tlenu, który nie pozwala na psucie się żywności. Zmienia również warunki wewnątrz opakowania, w kierunku zachowania właściwości żywności przez długi okres.

Tego typu opakowania charakteryzuje wyraźne wydłużenie okresu przechowywania żywności, długi czas utrzymywania smaku i aromatu produktu, gdyż aromat nie wnika w strukturę butelki.

W opakowaniach wielowarstwowych produkty sa również chronione przed promieniowaniem - zmniejszony zostaje bowiem poziom przepuszczalności UV. Ich zaletą jest też poprawa przezroczystości oraz połysku oraz mniejsze koszty wytworzenia niż ma to miejsce w przypadku opakowań szklanych.

butelki wielowarstwowe Suwary


Czytaj więcej: Galeria opakowań 361