Galeria opakowań - wyroby szklane

Galeria opakowań - wyroby szklane
W naszej galerii opakowań przedstawiamy dzisiaj szklane wyroby czeskiej firmy Vetropack Moravia Glass. W ubiegłym tygodniu była ona jednym z wystawców targów Pakfood w Poznaniu.

Vetropack Moravia, to spółka pochodzą z Czech. Huty szkła Vetropack są producentem opakowań szklanych - słoików i butelek. Oferują swoje produkty w licznych kolorach.

My prezentujemy butelkę do wina, w kolorze szkła brunatnego, o pojemności 750 ml, wysokości 257 mm oraz średnicy 87 mm i wadze 495 g. Szkło i zawartość opakowania nie przenikają się, nie wchodzą w reakcje chemiczne. Dlatego zapakowane w nie produkty zachowują niezmieniony smak i aromat.

Druga z pokazywanych przez nas butelek, choć różni się kolorem, to ma podobne parametry i została już wzbogacona etykietą produktu właściwego.

Vetropack Moravia Glass działa zgodnie z najnowszymi trendami na rynku opakowań szklanych. Te zaś polegają na stopniowym czynieniu opakowań lżejszymi. Chociaż ścianki butelek w ostatnich latach stały się coraz cieńsze, to jednak dużo trudniej je stłuc. Mniejsza waga opakowań ma tez wpływ na fazę produkcji. Otóż dzięki temu wydobywa się mniej piasku i innych surowców naturalnych.

opakowanie szklane firmy Vetropack Moravia Glass


opakowanie szklane firmy Vetropack Moravia Glass