Innowacje Coleman na Plastpol 2024

Innowacje Coleman na Plastpol…

Jeśli zawodowo zajmujesz się tematyką zapewnienia identyfikacji produktów w całym łańcuchu dostaw, zależy Ci na ochronie i reputacji marki, poszukujesz rozwiązań, które pomogą wypełnić Cele Zrównoważonego Rozwoju, czy też chcesz poznać możliwości wydruków kodów 2D - QR i Datamatrix na Twoich produktach - serdecznie Cię zapraszamy na targi Plastpol 2024, gdzie na stoisku D-31 firma Coleman International zaprezentuje swoje nowości.

Innowacje i zrównoważone znakowanie tworzyw

Wśród prezentowanych rozwiązań do kodowania, znakowania i etykietowania, zaprezentujemy nowe przemysłowe drukarki atramentowe z pierwszym na rynku innowacyjnym hybrydowym obwodem atramentowym - jeden model do standardowych atramentów barwnikowych oraz kontrastowych, pigmentowych - Markem-Imaje 9750. Korzyść dla producentów? Ujednolicona obsługa, mniejszy magazyn części, elastyczność.

Markem-Imaje, znana z innowacyjnych rozwiązań, jako pierwsza na rynku wprowadziła też dwa kolorowe atramenty nie zawierające MEK’u, umożliwiając tym samym efektywne, zrównoważone znakowanie wielu ciemnych materiałów stosowanych w branży tworzyw sztucznych. Modele drukarek 9750 to też najbardziej przyjazne dla środowiska rozwiązanie do znakowania ze znaczną redukcją LZO (lotnych związków organicznych) emitowanych do atmosfery. Oznacza to też mniej odpadów i poprawę bezpieczeństwa pracy operatorów. Jedna z wersji drukarek - 9750 Expert, drukuje kody 2D, jak QR czy Datamatrix w wysokiej rozdzielczości, nawet o rozmiarze 5 mm.

g2019-1203
Zrównoważone znakowanie MEK-free Markem-Imaje

Inkjet czy może znakowanie laserowe? - Które rozwiązanie będzie najbardziej opłacalne? Obok drukarek inkjet mamy do zaoferowania wiele modeli laserów - CO2, włóknowe, UV i diodowe. Polecamy e-poradnik, który będzie można pobrać na naszym stoisku.

Wyróżnij swoje opakowanie zbiorcze i personalizuj na ostatnim etapie pakowania.

Poszukującym rozwiązań do znakowania opakowań zbiorczych zaprezentujemy drukarki wysokiej rozdzielczości Markem-Imaje pracujące na woskowy atrament topliwy TouchDry. Nowością jest biały tusz na bazie pigmentu do zastosowań przemysłowych. Został opracowany do druku na folii, ale jak wszystkie atramenty termotopliwe, może być stosowany na innych podłożach, takich jak czarna folia, tekstylia, włóknina, powlekana tektura falista, czarne pojemniki plastikowe wielokrotnego użytku (po przetestowaniu). Jeśli chcesz wyróżnić swoje opakowanie wykonane z kartonu, drewna, styropianu, jest to idealne rozwiązanie do personalizowanych wydruków wysokiej jakości na tego typu podłożach. Nietypowe podłoże? Zachęcamy do wzięcia próbki materiału na targi, na miejscu wykonamy dla Ciebie próbny wydruk.

g2022-0205
Markem-Imaje drukuje kody 2D na opakowaniach z tworzyw

Na stoisku zaprezentujemy też nowe urządzenie drukująco-etykietujące do opakowań zbiorczych i palet - Markem-Imaje 2200 z aplikatorem eTouch-S. Dzięki zastrzeżonej konstrukcji i kilku opatentowanym technologiom, ten najnowocześniejszy aplikator eTouch-S wykorzystuje wiodącą na rynku innowację firmy Markem-Imaje, łącząc wyjątkową wydajność z najwyższym poziomem bezpieczeństwa eksploatacji (standard bezpieczeństwa zgodny z normą EN-4510). Zastosowana sztuczna inteligencja i unikalna technologia SoftTouch zapewnia bardzo dokładne znakowanie opakowań o różnych rozmiarach, bez zmniejszania wydajności. Rozwiązanie dostarcza kody kreskowe i etykiety logistyczne zgodne z GS1.

Drukarki etykiet CAB - no. 1 w Niemczech

Trudne warunki produkcyjne, duża wydajność, a przy tym wysoki stopień niezawodności - rozwiązania CAB sprostają tym wymaganiom. Przemysłowe drukarki etykiet SQUIX, systemy drukująco-etykietujące Hermes to modele dobrze znane w branżach przemysłowych i wśród integratorów. Na stoisku zaprezentujemy m.in. system drukująco-etykietujący Hermes Q z silikonową stopą do etykietowania produktów o nierównej powierzchni. Coleman International Sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem firmy Markem-Imaje oraz CAB GmbH w Polsce.

Serdecznie zapraszamy! Coleman International , D-31.