Innowacje w opakowaniach na targach FachPack 2018

Innowacje w opakowaniach na…
Firmy Coexpan i Emsur zaprezentują rozwiązania ze sztywnych i elastycznych tworzyw sztucznych podczas targów FachPack 2018, jednej z najważniejszych imprez targowych dotyczących opakowań, przetwarzania i technologii w Europie, które odbędą się w Norymberdze w dniach 25-27 września.

Dwa główne oddziały Grupo Lantero zajmujące się produkcją opakowań łączą siły na rzecz tej ważnej imprezy, oferując szeroką gamę rozwiązań dla wiodących branż dóbr konsumpcyjnych, z ukierunkowaniem na rynek żywności świeżej, żywności przetworzonej, nabiału, kawy i herbaty, napojów oraz gospodarstwa domowego i higieny osobistej.

Dzięki bogatej wiedzy technicznej obie firmy współpracują ze sobą w celu tworzenia innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na najbardziej wymagające trendy rynku opakowań. Firmy Coexpan i Emsur zaprezentują na swoim stoisku (hala 7, stanowisko 7-541) szeroką gamę innowacji, koncentrując się na kluczowych czynnikach rynkowych, takich jak zrównoważony rozwój, wygoda i różnorodność. Przykładem odpowiednich rozwiązań w zakresie opakowań są biodegradowalne struktury i lekkie opakowania, które gwarantują redukcję kosztów i są przyjazne dla środowiska. Ponadto odwiedzający będą mieć możliwość bliższego przyjrzenia się innym innowacjom, takim jak wygodne opakowania z możliwością wielokrotnego zamknięcia, inteligentne rozwiązania z kodami QR i rozwiązania 100% PET, dedykowane dla rynku mleczarskiego.

Oferta produktów Coexpan i Emsur obejmuje rozwiązania z zakresu sztywnych tworzyw sztucznych: arkusze z tworzyw sztucznych FFS, arkusze rolowe i produkty termoformowane, takie jak m.in. tacki na świeżą żywność i gotowe posiłki, kubki i kapsułki na kawę, opakowania zaciskowe na świeże owoce; a także rozwiązania z zakresu opakowań elastycznych, takie jak wieczka i banderole FFS, laminaty zadrukowane techniką grawiury i fleksografii HD, rękawy termokurczliwe, folie rolowe, torebki i gotowe woreczki do zastosowań FS.

W przeszłości Coexpan i Emsur uczestniczyły już z powodzeniem wspólnie w innych renomowanych targach międzynarodowych, takich jak Interpack i Pack Expo Vegas. W nadchodzących miesiącach zaprezentują swoje nowości dla rynku amerykańskiego na targach Pack Expo 2018, które odbędą się w październiku w Chicago.
Reportaże

Forum

Alphaplast

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-02-16

Sg_1992

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-02-11

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01