Drukuj

Labtech zaprasza na testy nowych linii do rozdmuchu folii

Labtech zaprasza na testy nowych linii do rozdmuchu folii
Szwedzko-tajlandzka firma Labtech Engineering wykonała pilotową linię rozdmuchu folii 9-warstwowej dla klienta w USA, dostosowaną do jego specyficznych potrzeb. Spółka otrzyma także zamówienie z Niemiec na podobną, 9- lub nawet 11-warstwową linię. Do końca maja urządzenia można obejrzeć i przetestować w Bangkoku. Firma Labtech pokryje część kosztu biletów lotniczych i 1-2 dniowego pobytu.

Nowa linia składa się z 9 wytłaczarek (7 x 20 mm ślimak + 1 x 25 mm + 1 x 30 mm) ze zmieniaczami sit i dozownikami grawimetrycznymi oraz głowicą rozdmuchu 120 mm. Instalacja posiada kosz kalibracyjny z sensorową regulacją, nowy pierścień chłodzący oraz oscylacyjny odciąg z rozgałęzieniem - albo do traktowania układem Corona, albo do jednostronnego rozcięcia folii i odwinięcia. Linia zawiera także dwie automatyczne zwijarki z automatyczną zmianą rolki oraz odpowiedniej platformy.

Podobne wielowarstwowe linie Labtech produkuje też do wytłaczania folii metodą wylewania cast.

Labtech EngineeringLabtech EngineeringLabtech EngineeringLabtech Engineering

Labtech EngineeringLinie do regranulacji odpadów tworzyw, dozowniki grawimetryczne i systemy ciągłego pomiaru grubości folii
 

Linie do regranulacji odpadów tworzyw, dozowniki grawimetryczne i systemy ciągłego pomiaru grubości folii, urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe,linie rozdmuchu i wylewania, test filtracji mieszalniki, prasy, 2-walcarki, wytłaczarki do farb proszkowych)

Strzelców 1A/31, 01-348, Warszawa, woj. mazowieckie