Labtech zaprasza na testy nowych linii do rozdmuchu folii

Labtech zaprasza na testy… Szwedzko-tajlandzka firma Labtech Engineering wykonała pilotową linię rozdmuchu folii 9-warstwowej dla klienta w USA, dostosowaną do jego specyficznych potrzeb. Spółka otrzyma także zamówienie z Niemiec na podobną, 9- lub nawet 11-warstwową linię. Do końca maja urządzenia można obejrzeć i przetestować w Bangkoku. Firma Labtech pokryje część kosztu biletów lotniczych i 1-2 dniowego pobytu.

Nowa linia składa się z 9 wytłaczarek (7 x 20 mm ślimak + 1 x 25 mm + 1 x 30 mm) ze zmieniaczami sit i dozownikami grawimetrycznymi oraz głowicą rozdmuchu 120 mm. Instalacja posiada kosz kalibracyjny z sensorową regulacją, nowy pierścień chłodzący oraz oscylacyjny odciąg z rozgałęzieniem - albo do traktowania układem Corona, albo do jednostronnego rozcięcia folii i odwinięcia. Linia zawiera także dwie automatyczne zwijarki z automatyczną zmianą rolki oraz odpowiedniej platformy.

Podobne wielowarstwowe linie Labtech produkuje też do wytłaczania folii metodą wylewania cast.

Labtech EngineeringLabtech EngineeringLabtech EngineeringLabtech Engineering

Labtech Engineering


Czytaj więcej:
Folia 385
Testy 11
Maszyny 604

Linie i urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe nawet do 300 kg/godz., linie rozdmuchu i wylewania folii/arkuszy, test filtracji, mieszalniki, prasy, 2-walcarki z automatycznym rolowaniem, wytłaczarki do farb proszkowych)

Polska, 02-797 Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 21/50