Microsoft Dynamics Nav w branży maszynowej

Microsoft Dynamics Nav w branży maszynowej
Nadzorowanie procesu sprzedaży i serwisu urządzeń jest ważnym aspektem kontroli dla firm sprzedających, serwisujących i wynajmujących maszyny i urządzenia. Październikowe webinarium "Nadzorowanie procesu sprzedaży i serwisu urządzeń (wg numeru seryjnego)", organizowane przez firmy Microsoft, Alna Business Solutions Sp. z o.o. oraz portal decyzje-it.pl, dotyczyć będzie najistotniejszych zagadnień w branży sprzedaży, serwisu i wynajmu maszyn i urządzeń z punktu widzenia procesów biznesowych odwzorowanych w systemie ERP Dynamics NAV, gdzie ważna jest kontrola numerów seryjnych.

W czasie internetowego seminarium zaprezentowany zostanie system Microsoft Dynamics NAV rozbudowany o branżowe rozwiązanie, z którego korzysta około 100 firm. Rozwiązanie pozwala zarządzać całym cyklem maszyny czy urządzenia, tzn. śledzeniem jego statusu: od sprzedaży, poprzez naprawy i serwis, po gwarancję i wynajem.

System umożliwia badanie rentowności sprzedaży i realizowanych usług, kontrolować zlecane usługi łącznie z przydzielaniem i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Jest to rozwiązanie, które porządkuje procesy w firmie, a jednocześnie daje wiarygodną informację o kosztach i zyskach z działalności firmy, pozwala optymalnie planować i zarządzać działami w firmie, obniżyć koszty, polepszyć obsługę klientów. Ważne jest też, że informacja jest scentralizowana i osoby zarządzające mają do niej pełen dostęp.

Spotkanie poprowadzi Marta Osiak, konsultant biznesowy w firmie Alna Business Solutions Sp z o.o., absolwentka Politechniki Warszawskiej. Po zakończeniu webinarium jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać prowadzącej pytania.

Webinarium odbędzie się 3 października w godz. 10-10.45. Udział jest bezpłatny, więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie internetowej organizatora.

Czytaj więcej: Webinarium 18 Maszyny 481