Milar ponownie uhonorowany tytułem Dystrybutora Roku!

Milar ponownie uhonorowany…

Milar, polski oddział grupy Biesterfeld, został ponownie wyróżniony jako międzynarodowy partner, otrzymując zaszczytny tytuł Dystrybutora Roku 2023. Tym razem to firma Scigrip/IPS Adhesives, ceniony producent klejów, docenił wkład firmy Milar w rozwój rynku.

Scigrip/IPS Adhesives, będący pionierem innowacyjnych rozwiązań klejowych opartych na bazie MMA (metakryli), cieszy się globalnym uznaniem za oferowanie produktów najwyższej jakości, dostosowanych do najbardziej wymagających zastosowań. Ich zaangażowanie w rozwój technologii klejenia umożliwia klientom osiągnięcie doskonałych wyników nawet w najbardziej skomplikowanych projektach, obejmujących branże kompozytową, lotniczą, transportową oraz marynistyczną.

W tym roku aż dwie spółki międzynarodowej grupy Biesterfeld - Milar oraz spółka siostrzana Biesterfeld France – zostały uhonorowane tytułem "Europejskich Dystrybutorów Roku 2023". To wyróżnienie przyznawane jest dystrybutorom, którzy wyróżniają się innowacyjnością, rozwojem oraz wzrostem w zakresie promocji i sprzedaży produktów marki Scigrip na lokalnych rynkach.

Współpraca spółek grupy Biesterfeld z Scigrip/IPS Adhesives opiera się na solidnych fundamentach, wspólnych wartościach, innowacji oraz zadowoleniu klienta.

Ta nagroda stanowi nie tylko dowód na zaangażowanie firmy Milar w promocję i sprzedaż klejów Scigrip w Polsce, lecz także potwierdzenie wysokiej jakości oraz zaawansowanej technologii oferowanej przez Scigrip/IPS Adhesives.

scigrip-photo


Milar pragnie serdecznie podziękować swoim klientom za zaufanie oraz dotychczasową współpracę, jednocześnie zaznaczając gotowość do realizacji nowych, ambitnych projektów, które z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju technologii klejenia w Polsce.

Dystrybutor materiałów do produkcji kompozytów
 

Dystrybutor materiałów do produkcji kompozytów, tworzyw narzędziowych, klejów i wielu innych

Polska

Reportaże

Forum