ModuleWorks świętuje dekadę z VISI

ModuleWorks świętuje dekadę z VISI
Firma ModuleWorks, dostawca rozwiązań CAD/CAM, świętuje 10 lat partnerstwa z VERO Software, firmą dostarczającą technologie obróbki 5-osiowej dla oprogramowania VISI. VISI jest pierwszym z partnerów ModuleWorks od momentu powstania firmy w 2003 roku.

- Byliśmy w stanie uzupełnić nasze istniejące strategie obróbki 5-osiowej wraz z rozwojem ModuleWorks - powiedział Richard Youhill, dyrektor generalny VISI. - Widzieliśmy korzyści z długoterminowej współpracy z ModuleWorks i dlatego byliśmy w stanie przeznaczyć dodatkowe środki na inne strategie CAM, jak na przykład hybrydowy algorytm obróbki.

Oprogramowanie ModuleWorks zapewnia kompletny zestaw strategii ścieżki narzędzia dla obróbki 5-osiowej, włączając w to obróbkę zgrubną, obróbkę konturów i konwersje ścieżki z 3 do 5 osi, zapewniając tym samym elastyczny zestaw narzędzi w obróbce 5-osiowej dla wszystkich operatorów maszyn.

- Rynek bardzo szybko się rozwija i aby utrzymać się na czele w bardzo konkurencyjnej branży, rozwinęliśmy technologię obróbki 5-osiowej - mówi Youhill.

Obserwując sukces rozwoju obróbki 5-osiowej, VISI również włączyło ModuleWorks z narzędziami do symulacji maszyny, które zapewniają to, że programy CNC są bezpieczne, bezkolizyjne i działają za pierwszym razem.

VISI


- Jesteśmy zadowoleni, że współpraca z VISI przy tworzeniu 5-osiowych programów CNC dla obróbki dowolnego metalu odbywa się w tym samym czasie - mówi założyciel ModuleWorks i dyrektor zarządzający Yavuz Murtezaoglu. - Nasze partnerstwo podkreśla korzyści płynące z przejęcia elementów oprogramowania i dostarczania dla klientów sprawdzonych technologii w krótkim czasie.

VISI uznawany jest za wiodącego na świecie dostawcę oprogramowania CAD/CAM dla przemysłu zajmującego się konstrukcją form wtryskowych i wytłaczaniem, a ModuleWorks jest głównym dostawcą technologii do generowania ścieżki narzędzia i symulacji dla obróbki 3- i 5-osiowej.


brak
 

Profesjonalne systemy inżynierskie | Edgecam, Radan, VISI

Polska