Multikopter na targach ITM Polska 2013

Multikopter na targach ITM Polska 2013
Multikopter to wielozadaniowy robot latający, który dzięki innowacyjnej technologii dynamicznej stabilizacji obrazu jest w stanie wykonywać wysokiej jakości zdjęcia i filmy z lotu ptaka. Został on zaprojektowany przez pracowników firmy Nicom oraz CADWorks przy wykorzystaniu programu SolidWorks oraz wykonany dzięki Edgecam, Radan i Visi.

Multikopter można zobaczyć na żywo oraz zapoznać się z jego działaniem podczas trwających w Poznaniu targów ITM Polska 2013 w Salonie Obrabiarek i Narzędzi Mach Tool na stoisku firm Nicom i CADWorks (pawilon 7, stanowisko 2). O tym, że warto sprzęt obejrzeć na własne oczy, przekonuje film prezentujący drogę, jaką robot przeszedł od fazy projektowej do wzniesienia się w powietrze. Targi ITM Polska 2013 Innowacje Technologie Maszyny, prezentujące ofertę prawie tysiąca wystawców z 30 krajów, potrwają do piątku, 7 czerwca.

Czytaj więcej: Maszyny 481

brak
 

Profesjonalne systemy inżynierskie | Edgecam, Radan, VISI

Polska
brak
 

Firma CADWorks – certyfikowany dystrybutor SolidWorks w Polsce. Oprogramowanie 3D CAD/ CAM/ CAE/ PDM. Biura handlowo-szkoleniowe: Poznań, Wrocław, Rzeszów

Polska