Netstal-Machinen AG - już 150 lat na rynku

Netstal-Machinen AG - już 150 lat na rynku
Szwajcarski producent wtryskarek Netstal - firma działająca już od 1857 w branży budowy maszyn, kojarzona jest na rynku z wysoką jakością i niezawodnością. W jubileuszowym 2007 roku, Szwajcarskie przedsiębiorstwo Netstal-Machinen AG obchodzi swoją 150 rocznicę, którą świętuje wraz ze swoimi klientami i partnerami.

Ulrich Rietmann - założyciel fabryki w 1857 roku.
W czasach, kiedy Ulrich Rietmann zakładał fabrykę „Machine Factory, Iron and Brass Foundry” nikt nie sądził ze termoplastyczne materiały kiedykolwiek zaistnieją, nie mówiąc już o maszynach, które je wyprodukują. Pomimo upływu czasu, fabryka z 1857 roku a dzisiejsza firma Netstal-Machinen AG posiadają wiele wspólnego. Budowa maszyn oraz formowanie są głównymi cechami, które łączą przeszłość i teraźniejszość firmy.

„Długie doświadczenie- silna przyszłość”
Jest to slogan jubileuszowy, który opisuje dokładnie a przy tym bardzo stosownie szwajcarskie przedsiębiorstwo mechaniczne. Duże doświadczenie oraz stała przyszłość rozwoju Netstal-Machinen AG gwarantuje, że maszyny oraz system bezkonkurencyjnej jakości oraz trwałości będzie obowiązywał również w dzisiejszych czasach. Poza sloganem Netstal stworzył specjalne jubileuszowe logo, które dotrze do uważnych czytelników oraz obserwatorów w jubileuszowym roku. Logo firmy Netstal, które wyznacza nowe drogi w dzisiejszych czasach, odzwierciedla jeszcze raz niezawodność producenta maszyn usytuowanego pomiędzy górami Szwajcarii.

Różnorodne wydarzenia roku jubileuszowego
Netstal obchodzi swoją rocznicę razem z przyjaciółmi z całego świata. Do uczestnictwa w spotkaniu w Näfels w siedzibie firmy, oprócz całej 600 osobowej załogi, zaproszono również ogólnoświatowe organizacje marketingowe, znane osobistości ze świata polityki i ekonomii oraz międzynarodowych klientów i partnerów. Na festiwalu będzie podziwiane zarówno piękno górskiej scenerii jak i dostępne informacje otrzymane z pierwszej ręki na temat ostatnich nowości. Różnorodne wydarzenia z okazji rocznicy będą organizowane podczas całego roku. Podczas K 2007 - Międzynarodowych Targów Tworzyw Sztucznych i Kauczuku w październiku, Netstal-Machinen AG również zwróci szczególną uwagę na obchodzoną przez siebie specjalną rocznicę.


Netstal-Maschinen AG, 8752 Näfels, Switzerland
Phone: + 41 (0)55 618 61 11
Fax: + 41 (0)55 618 66 05
e-mail: marketing@netstal.com
www.netstal.com

Czytaj więcej: Wtryskarki 442