Nietypowe opakowania na zabawki

Nietypowe opakowania na zabawki
Firma Procter & Gamble nagrodziła swoich lojalnych klientów belgijskich hipermarketów zaskakującym upominkiem - klockami Clics Toys zapakowanymi w pudełko przypominające opakowanie na proszek do prania.

W rzeczywistości mamy tu pojemnik Paintainer, wykonany z tworzyw sztucznych i przeznaczony do farb, a wyprodukowany przez RPC Superfos.

Paintainer jest dostosowany do istniejących urządzeń zastosowanych na liniach napełniających, których nie trzeba modyfikować, a szybkość napełniania wpływa bezpośrednio na efektywność łańcucha dostaw. Pojemniki Paintainer są dostępne w 9 rozmiarach od 400ml do 5,3 litra. Eleganckie oraz proste boki pojemnika zapewniają też wysoką jakość dekoracji.

Użytkownicy mogą w łatwy sposób otwierać i zamykać pojemniki bez użycia jakichkolwiek narzędzi. W trakcie zamykania jest słyszalne charakterystyczne kliknięcie potwierdzające zamknięcie pojemnika. Montowane fabrycznie rączki plastikowe – dostępne w różnych kolorach – zapewniają doskonały komfort. Praktyczną zaletą jest również to, że kołnierz pojemnika nie brudzi się w trakcie opróżniania i napełniania dzięki wysokiej krawędzi.