Nowa folia PP-Print Diagonal firmy Cezex

Nowa folia PP-Print Diagonal firmy Cezex
Firma Cezex wprowadza na rynek nowość w postaci folii do drukowania PP-Print Diagonal.

- Od czerwca nasza firma oprócz folii PP-Pirnt bezbarwnych, białych, przezroczystych i nieprzezroczystych, z powierzchnią matową lub tłoczoną, wprowadza również na rynek folie bezbarwne z ukośnymi, regularnymi liniami - mówi Sylwia Deja-Drogomirecka z firmy Cezex.

Nowe folie wykonane zostały w formacie 1000x1400mm i grubości 0,8 mm. Przeznaczone są do takich zastosowań jak różnego rodzaju katalogi, albumy, obwoluty książek, kalendarze lub też wszelkie druki reklamowe. - Folie PP-Print bardzo dobrze nadają się do do drukowania sitowego, fleksograficznego, wklęsłego, tłoczenia folią oraz do drukowania offsetowego. Doskonałe efekty można otrzymać łącząc je z innymi materiałami np. papierami ozdobnymi. Poza tym łatwo uzyskuje się z nich oryginalne kształty do wystroju witryn sklepowych czy też stoisk targowych. Jest to sposób na osiągnięcie zarówno atrakcyjnych wizualnie jak i tanich form reklamowych - dodaje Sylwia Deja-Drogomirecka.

Folia PP-Print Diagonal firmy Cezex

Cezex jest największą w Polsce firmą działającą na rynku dystrybucji papieru i tworzyw sztucznych. Na jej portfolio składają się m.in. papiery ozdobne i materiały dla biur i poligrafii, w tym tworzywa sztuczne. Spółka posiada rozbudowaną sieć dystrybucji, a także 13 biur handlowych z magazynami lokalnymi oraz Salon Papierniczy w Warszawie. Swoją działalność Cezex prowadzi od blisko 20 lat. Rozwinął ją wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Roczna sprzedaż firmy stale wzrasta i sięga blisko 300 mln zł rocznie.

Czytaj więcej: Folia 293 Nowości 239