Nowa szata Wódki 1906

Nowa szata Wódki 1906
Polmos Lublin zaprezentował niedawno nowe opakowanie, w które rozlewana jest produkowana przez niego wódka. Jest to relaunch marki sprzed 102 lat.

Wódka 1906 to niezwykle ważna dla powstałego właśnie w 1906 roku Polmosu Lublin marka. Pod koniec maja zyskała dużo bardziej atrakcyjny i lepszy jakościowo wizerunek. Zmiany wprowadzono zarówno w opakowaniu jak i strategii marki. Butelka 1906 zyskała oryginalny i smukły kształt oraz nowe, stylowe etykiety podkreślające pochodzenie wódki. Opakowanie w największym stopniu wyróżnia się oryginalnymi grawerami na ramionach oraz w swojej środkowej części. Prezentowana butelka odwołuje się do wartości jakie niesie z sobą tradycja i ponad stuletnie doświadczenie Polmosu Lublin.

Przy wytwarzaniu opakowania sięgnięto po niezwykle przezroczyste szkło wyprodukowane z piasku o bardzo niskiej zawartości żelaza. Firma Polmos Lublin korzysta z usług Huty Szkła Orzesze. Produkowane przez Hutę wzory opakowań mogą być wykonywane zarówno ze szkła bezbarwnego jak i oranżowego. Obecnie jednak produkcja opiera się głównie na szkle bezbarwnym.

Nowa szata Wódki 1906