Nowa wtryskarka KraussMaffei na targach Plastpol

Nowa wtryskarka KraussMaffei…

Prostota i wydajność: nowa wtryskarka precisionMolding firmy KraussMaffei to połączenie doskonałych parametrów działania i łatwej obsługi, przy zachowaniu krótkich terminów dostaw. Wprowadzając nową serię w pełni elektrycznych wtryskarek, KraussMaffei rozszerza tym samym swoją ofertę produktów na polskim rynku. Zapraszamy do Kielc na 26. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol, gdzie na stoisku firmy Dopak - przedstawiciela KraussMaffei w Polsce - nasi goście będą mogli naocznie przekonać się o zaletach tej nowej serii (24-27 maja 2022, hala F, stoisko 2).

PrecisionMolding jest idealną maszyną do standardowych zastosowań w formowaniu wtryskowym, na przykład przy produkcji detali technicznych, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także wyprasek do branży motoryzacyjnej, opakowaniowej i  medycznej. Od momentu wprowadzenia na rynek w regionie Azji i Pacyfiku w 2019 roku, seria wtryskarek precisionMolding z dużym powodzeniem ugruntowała swoją pozycję w tym regionie. Klienci docenili przede wszystkim wysoką precyzję i stabilność, a także łatwość obsługi i krótki czas dostawy, przy doskonałym stosunku ceny do wydajności. Wraz z prezentacją na 26. Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol, wtryskarki precisionMolding wkraczają teraz również na polski rynek.


picture-1-precisionmolding

Prostota i wydajność: seria precisionMolding to doskonałe wprowadzenie do świata w pełni elektrycznego formowania wtryskowego

- Jesteśmy bardzo dumni, że na targach Plastpol możemy na żywo zaprezentować naszym klientom nowe wtryskarki precisionMolding. Oprócz uznanej, w pełni elektrycznej serii PX KraussMaffei, oferujemy teraz naszym klientom kolejny wariant, który pozwoli na jeszcze bardziej ekonomiczną produkcję i większą konkurencyjność na dynamicznie zmieniającym się rynku. Otwiera to zupełnie nowe potencjały rynkowe oraz możliwości zastosowania - wyjaśnia Ursula Steiner, prezes zarządu Dopak.

Seria wtryskarek precisionMolding jest dostępna w zakresie sił zwarcia od 500 do 3200 kN. Dzięki łatwej obsłudze i intuicyjnemu programowaniu, jest to idealny model podstawowy do w pełni elektrycznego formowania wtryskowego, który zadowoli zarówno doświadczonych przetwórców, jak i początkujących w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.picture-2-precisionmolding-detail

Łatwa i intuicyjna obsługa: 15-calowy kolorowy ekran wielodotykowy, ułatwiający sterowanie maszyną  
Maszyny i usługi do przetwórstwa tworzyw
  Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa

Maszyny i usługi do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 52-407 Wrocław, Kwiatkowskiego 5a

Reportaże

Forum