Nowe opakowania Develey dla gastronomii i hotelarstwa

Nowe opakowania Develey dla gastronomii i hotelarstwa
Producent sosów i musztardy wprowadził zmiany designu opakowań produktów przeznaczonych dla branży Horeca (hotele, restauracje, catering). Ketchup, musztardy, sosy i majonezy są dostępne w nowych butelkach plastikowych w trzech wariantach: 820 g, 840 g, 900 g.

Wprowadzenie na rynek nowych opakowań produktów Develey miało przede wszystkim sprostać wymaganiom odbiorców w zakresie wygody i ergonomii. Nowe butelki pozwalają na precyzyjne dozowanie produktu i charakteryzują się poprawioną estetyką.

Develey


- Produkty, które wchodzą w skład oferty Develey Food Service to przede wszystkim ketchupy, sosy, majonezy, musztardy i octy, a także warzywa konserwowe, pomidory i oliwki, które są idealnym dodatkiem do dań typu fast-food, pizzy, sałatek, kanapek czy zapiekanek - mówi Tomasz Myszka, odpowiedzialny za markę Develey Food Service. - Ergonomiczne opakowanie, korzystna cena i wyśmienity smak zostały docenione przez naszych klientów. Ostatnio nawiązaliśmy współpracę z siecią stacji BP - produkty Develey będą wykorzystywane w restauracjach Wild Bean Cafe w centralnej Polsce.