Nowe opakowania firmy Jokey

Nowe opakowania firmy Jokey
Firma Jokey wprowadziła na rynek nowe typy opakowań. Są to okrągłe pojemniki wykonane z polipropylenu i mające pojemność 190 ml oraz polipropylenowe pudełka.

Opakowaniowa nowość firmy Jokey to rozwinięcie dotychczasowych polipropylenowych pojemników z serii JETB i JETS.

JETB to gama lekkich i stabilnych pojemników przeznaczonych do przechowywania wszelkiego typu wyrobów, w szczególności produktów spożywczych, które mogą być w opakowaniach optymalnie porcjowane i przechowywane do momentu użytkowania przez tak długi okres czasu jaki jest potrzebny. Nowe opakowania mogą też być stosowane do prostego napełniania produktami niespożywczymi. Polipropylenowe pojemniki dysponują jednokrawędziowym systemem zamknięcia, a ich konstrukcja umożliwia składowanie ich w stosach.

Z kolei seria JETS to opakowania do codziennego użytku wytworzone także z polipropylenu.

Opakowania Jokey

Opakowania Jokey

Jokey to firma z ponad 40 - letnią historią. Firma działa w dziewięciu państwach, w tym oczywiście w Polsce. Zakres produkcji rozciąga się od opakowań poprzez techniczne elementy tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego i komputerowego, aż do urządzeń łazienkowych. Jednakże główną gałąź produkcji stanowią opakowania z tworzyw sztucznych dla przemysłu napełniającego.

Czytaj więcej: Galeria opakowań 362