Nowe opakowanie firmy Coffee Service

Nowe opakowanie firmy Coffee Service
Firma Coffee Service opracowała i wprowadziła na rynek nowy typ opakowań łączących papier i tworzywo sztuczne.

Seria opakowań typu Window została wykonana z papieru szarego z dodatkiem polipropylenu. Unikalną zaletą tych opakowań jest częściowa przezroczystość pozwalająca ciekawie wyeksponować ich zawartość. Opakowania pozwalają uwidocznić walory produktu, pokazać świeżość i naturalny wygląd. Tym samym wygląd całego opakowania ma się kojarzyć z tradycją i naturą. Nawiązuje do ekologicznej produkcji, przy zastosowaniu najnowszych technologii.

W saszetkach typu doypack znajdują się struny polipropylenowe, co już samo w sobie jest innowacją na skalę europejską, bo pozostali producenci nie stosują tego typu rozwiązań.

Nowością jest również szeroka możliwość wykonania nadruków wewnątrz opakowania, co daje wrażenie przestrzenności. Seria nowych opakowań przystosowana została do prostego w obsłudze pakowania ręcznego oraz do automatów pakujących w gotowe opakowania (saszetki typu doypack).

Warto zaznaczyć, że opakowanie zostało wyróżnione w piątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Opakowań PakStar.Czytaj więcej: Galeria opakowań 362