Nowe opakowanie od Greiner Packaging

Nowe opakowanie od Greiner Packaging
Zakłady Przemysłu Tłuszczowego ze Szczecinka, będące producentem margaryny Benevita we współpracy z firmą Greiner Packaging dokonały niedawno zmiany opakowania dla swojego produktu.

Greiner Packaging to uznany międzynarodowy producent opakowań z tworzyw sztucznych, działający od wielu lat także w naszym kraju. Współpracuje m.in. z producentami wyrobów spożywczych. Przykładem tego jest m.in. produkt ZPT ze Szczecinka.

Nowa Benevita sprzedawana jest w poręcznym 225 gramowym opakowaniu. Użytkownik i dostawca opakowania osiągnęli przy jego produkcji zrównoważone połączenie dla wariantów dekoracyjnych na rękawach i etykiecie. Zewnętrzna część opakowania wykonana z polipropylenu pokryta jest termokurczliwym rękawem. Doskonale pasuje on do tego rodzaju pojemników, gdyż gwarantuje odpowiednią temperaturę przechowywanemu w środku produktowi. Ponadto rozwiązanie to przynosi możliwość pełnej dekorację powierzchni bocznych pojemnika. Pokrywka opakowania wzbogacona została o etykietę wykonaną w technologii IML.

Nowe opakowanie od Greiner Packaging


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362