Nowe tacki do czekoladek firmy RPC Bebo Polska

Nowe tacki do czekoladek firmy RPC Bebo Polska
Firma RPC Bebo Polska stała się głównym producentem termoformowanych tacek do czekoladek, ciast i innych wyrobów cukierniczych w Europie Wschodniej.

Zakłady RPC zlokalizowane są w Tarnowie Podgórnym w województwie Wielkopolskim. Firma wytwarza w nich opakowania trafiające na rynek cukierniczy. Produkcja RPC Bebo Polska dotyczy szerokiego asortymentu tacek z tworzyw sztucznych z folii OPS, PS, PET i RPET. Tacki wzbogacone są o atrakcyjne wzory i dekoracyjne style. W tej chwili RPC Bebo Polska współpracuje z wieloma międzynarodowymi i lokalnymi markami cukierniczymi.

Niedawno firma stworzyła nowy projekt opakowań dla firmy Lindt, zajmującej się produkcją czekolad. Opakowanie w postaci kartonu wyposażonego w tackę o grubości 350 mikronów powstało ze złotej folii OPS, czyli podwójnie orientowanego polistyrenu. Folie OPS są wykonywane z większym współczynnikiem skurczu niż wiele innych dostępnych dziś folii i to daje tym rodzajom folii pewną przewagę. Również obawy i troski o środowisko naturalne w przypadku użycia OPS są znacznie mniejsze niż ma to miejsce przy wykorzystaniu innych materiałów.

Opakowanie RPC Bebo Polska dla firmy Lindt


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362