Nowoczesne systemy pomiarowe w kontroli jakości

Nowoczesne systemy pomiarowe w kontroli jakości
Bezpłatne seminarium "Optymalizacja procesu kontroli jakości, przy zastosowaniu nowoczesnych systemów pomiarowych" odbędzie się 18 czerwca na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Spotkanie poprowadzą przedstawiciele firmy Oberon 3D, dostarczającej kompleksowe rozwiązania metrologii współrzędnościowej. Seminarium współorganizuje Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy wraz z Bydgoskim Klastrem Przemysłowym.

Spotkanie będzie poświęcone systemom stosowanym w kontroli jakości, które umożliwiają szybką i dokładną analizę mierzonych elementów. W czasie spotkania odbędą się warsztaty prezentujące skaner światła białego Shining 3D, system do inspekcji metodą skanowania oraz przyrównania do modelu CAD, dedykowany system do szybkiej inspekcji 2D elementów małych o wysokiej precyzji wykonania SNAP oraz multisensoryczna maszyna pomiarowa Flash 200 z możliwością pomiaru paletowego.

Seminarium odbędzie w godzinach 12.30-16.45, w sali konferencyjnej A9 na terenie Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o potwierdzenie przybycia do dnia 13 czerwca, kontaktując się z biurem Bydgoskiego Klastra Przemysłowego.

Czytaj więcej: Maszyny 480 Szkolenia 56