Opakowania do pionowego pakowania

Opakowania do pionowego pakowania
Branża spożywcza w coraz większym zakresie zaczyna wykorzystywać opakowania firmy Sealed Air Cryovac przeznaczone do pionowego pakowania.

Nowe, elastyczne opakowania Cryovac powstają w efekcie wykorzystania całkowicie koekstrudowanej, wielowarstwowej folii o wysokich właściwościach barierowych. Technologia pionowego pakowania pozwala na stworzenie opakowania bez zbędnej przestrzeni między jego ściankami a produktem

Woreczek jest pionowo formowany, napełniany, a następnie zgrzewany i rozdzielany. W ten sposób powstaje hermetyczne opakowanie w kształcie poduszki, odporne na przebicie i cechujące się zwartą strukturą. Wysokobarierowe materiały zapewniają optymalną ochronę i dłuższy okres trwałości. Z kolei formuła nie zawierająca chloru spełnia wymagania względem ochrony środowiska i recyklingu.

Cały system firmy Sealed Air Cryovac o nazwie Vertical Pouch Packaging obejmuje szeroką gamę maszyn i materiałów do pakowania pompowalnych produktów płynnych i stałych w elastyczne woreczki, będące w stanie zastąpić sztywne metalowe puszki, szklane pojemniki lub tworzywowe wiaderka stosowane w tej chwili w branży gastronomicznej.

Opakowania do pionowego pakowania


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362

brak
 

Cryovac, folia bąbelkowa, folia pęcherzykowa, folie, folie barierowe, folie termokurczliwe, food packaging, industrial packaging, instapak, koperty ochronne, maszyny, materiały opakowaniowe

Polska