Opakowania - skrzynki do dystrybucji prasy

Opakowania - skrzynki do dystrybucji prasy
Firma DS Smith realizuje dla swojego belgijskiego klienta serię nowoczesnych opakowań – skrzyń z przeznaczeniem na dystrybucję gazet, magazynów, płyt CD i reklam. Chociaż nie jest to pierwsza tego typu produkcja wykonywana w firmie, to jednak projekt może się wyróżnić kilkoma innowacjami.

Do budowy opakowania wykorzystano polipropylen. Stworzono skrzynie o wadze 1781 gram i pokrywę o wadze 506 gram. Produkt posiada wbudowany uchwyt na dokumenty w rozmiarze A4. Dołączona do niego pokrywa dysponuje możliwościami łatwego plombowania. Całość posiada ergonomiczne uchwyty, natomiast unikalny centralny uchwyt ułatwia ułożenie skrzynki. Dodatkowo naklejka na uchwycie pozwala stwierdzić, kiedy pokrywa jest otwarta. Pomyślano też o kształcie opakowania, tak by w jak najbardziej przyjazny sposób mogło się odbywać wyjmowanie gazet.

Fabryka firmy w Kielcach, gdzie odbywa się realizacja zadania dla belgijskiego odbiorcy, działa od 12 lat. Pierwszy wykonywany przez nią projekt dotyczył produkcji trzech milionów skrzynek dla Browaru Żywiec. Od tego czasu linię produkcyjną opuściło już ponad 20 milionów skrzynek dla ponad 40 różnych klientów zarówno w kraju jak i za granicą.

Wpisz tytuł dla obrazu


Czytaj więcej: Galeria opakowań 361