Opakowanie do żywności RPC

Opakowanie do żywności RPC
Koncern RPC opracował nowe opakowania z tworzyw sztucznych. Tym razem są to pojemniki do żywności, które noszą nazwę Thor Pot.

Bezbarwny pojemnik Thor Pot przystosowany jest do podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Bez obawy o jego uszkodzenie można go włożyć do środka, a potem poddać działaniu wysokiej temperatury. Jego funkcjonalność zwiększa fakt, że jest on wyposażony w zabezpieczenie przed naruszeniem i jednocześnie oferuje duże walory estetyczne. Opakowanie powstało w technologii formowania wtryskowego. Wykorzystanym do produkcji tworzywem był polipropylen.

Opakowania ma wytrzymałą konstrukcję i szeroki otwór, dzięki czemu jest bezpieczne i wygodne w użyciu, co jest zdaniem producenta istotne w przypadku jednoporcjowych potraw przeznaczonych do podgrzewania w kuchence mikrofalowej w tym samym pojemniku. Płytka zabezpieczająca przed naruszeniem chroni produkt, a dobrze dopasowana pokrywka do ponownego zamykania utrzymuje świeżość po otwarciu. Pojemniki z serii Thor Pot dostarczane są w wersji 480 ml.

Czytaj więcej: Galeria opakowań 362