Opakowanie współwytłaczane i termoformowane z PP/EVOH/PP

Opakowanie współwytłaczane i termoformowane z PP/EVOH/PP
Koncern RPC wprowadził na europejski rynek nowe opakowanie. Tym razem jest to interesujący pojemnik przystosowany do podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Pojemniki, będące nowością w ofercie RPC, są współwytłaczane i termoformowane z PP/EVOH/PP. Zbudowane są z wielu warstw, a taka konstrukcja gwarantuje silną barierę ochronną i zapewnia przechowywanym w środku produktom optymalny okres przydatności do spożycia.

Warto zwrócić uwagę na rozwiązanie jakie zastosowano przy projektowaniu profilu opakowania. Jego zaokrąglony kształt przynosi wysoki poziom odporności na wysokie temperatury napełniania. Opakowania są wyposażone w formowane z polipropylenu wieczka, które umożliwiają ich ponowne zamykanie. Mają również odpowiedni kształt, pozwalający łatwo ustawiać pojemniki w stosy.

Odbiorców tej grupy opakowań powinna również zainteresować stosunkowo duża powierzchnia, którą można pokryć etykietą lub wykorzystać do zdobienia. To z kolei pozwoli opakowaniu i skrywanemu w środku produktowi dać się zauważyć w punkcie sprzedaży.

Galeria opakowań:opakowanie współwytłaczane i termoformowane z PP/EVOH/PP firmy RPC


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362