Owocowe butelki firmy Arexim Packaging

Owocowe butelki firmy Arexim Packaging
Firma Arexim Packaging wprowadziła niedawno na rynek cztery nowe serie opakowań z tworzyw sztucznych przeznaczonych na potrzeby branży kosmetycznej.

Seria opakowań o nazwie „owocowe butelki” została zaprojektowana specjalnie dla żeli, szamponów, płynów do kąpieli oraz balsamów. Cztery typy różnokolorowych opakowań wykonane są z polietylenu wysokiej gęstości i dysponują pojemnością półlitrową. Tak jak wszystkie produkty zrobione z tego tworzywa cechują się małą przenikalnością dla pary wodnej, łatwo przepuszczają pary substancji organicznych, nie są odporne na węglowodory i jego chloropochodne. Są odporne na działanie roztworów kwasów, zasad i soli oraz niską temperaturę.

Butelki z nowej wakacyjnej kolekcji zostały wykonane w ten sposób, by przypominały swoim kształtem kojarzące się z latem owoce, czyli winogrona, truskawki, gruszki i jabłka.

W tej chwili opakowania Arexim Packaging trafiają głównie do producentów kosmetyków, chemii gospodarczej oraz firm farmaceutycznych z Rosji i Polski.

Opakowania Arexim Packaging


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362