P3solutions i GWK Gesellschaft Waerme Kaeltetechnik razem

P3solutions i GWK Gesellschaft Waerme Kaeltetechnik  razem
Firma P3solutions z Wrocławia została oficjalnym, generalnym przedstawicielstwem niemieckiej spółki GWK.

Gwk Gesellschaft Waerme Kaeltetechnik mbH, to producent wysokiej jakości termoregulatorów, chillerów i systemów kontroli temperatury. Wykonuje również w pełni zautomatyzowane urządzenia, które zapewniają utrzymanie stałego poziomu i przygotowania czystej wody. Urządzenia spółki cechuje wysoka jakość podzespołów oraz bardzo nietypowych rozwiązań.

- Firma doskonale pasuje do naszego profilu, gdyż również wykonuje szereg rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta. Podobnie jak pozostali nasi partnerzy, MTF Technik i Hellweg Maschinenbau, dostarcza nietypowe wykonania często zaskakując klientów rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości – mówi Kamilla Kuropatnicka, współwłaścicielka firmy P3solutions.

Gwk, jako kompleksowy dostawca dla wspólnych procesów chłodzenia i temperowania urządzeń przemysłowych, oferuje specjalne rozwiązania dla szerokiego wachlarza branż i zastosowań. W ramach maszyn chłodniczych kompaktowych firma dostarcza gotowe do pracy urządzenia. Dla odbiorcy oznacza to, że maszyna może zostać samodzielnie ustawiona i podłączona w żądanym miejscu. Pozwala to na uzyskanie oszczędności, gdyż eliminuje koszty związane z montażem wykonywanym na miejscu.


Z kolei opcjonalne wyposażenie kompaktowych chłodziarek linii gwk weco, chłodzących powietrzem lub wodą odpowiada aktualnym standardom techniki. Dzięki projektowi technicznemu i precyzyjnemu wykończeniu techniki pomiaru i regulacji z zastosowaniem sterowania mikroprocesorowego możliwe jest dokładne ustawienie temperatury. Poprzez odpowiednią proporcję mocy do kompaktowej zabudowy możliwe jest również samodzielne ustawienie urządzenia na niewielkiej powierzchni.

W trosce o środowisko w urządzeniach firmy gwk standardowo jest używany wolny od chloru środek chłodniczy R 134a. Jest on nieszkodliwy dla powłoki ozonowej, a ponadto dzięki jego zastosowaniu zwiększa się bezpieczeństwo pracy przy wysokich temperaturach otoczenia.

Firma gwk oferuje też rozwiązania kompleksowe, jest dostawcą wszystkich urządzeń z jednej ręki. Większość podzespołów wykonuje w swojej siedzibie w niemieckiej miejscowości Kierspe, co gwarantuje szybką dostawę, obniżenie kosztów, ciągłość produkcyjną i szybki dostęp do części zamiennych.

P3solutionsP3solutions, to spółka z siedzibą we Wrocławiu. Funkcjonuje od kilku miesięcy. W swojej ofercie posiada m.in. transportery taśmowe, separatory bębnowe, nasadowe i detektory metali MTF Technik, którego jest przedstawicielem oraz młyny Hellweg stanowiskowe i centralne.