Paccor sprzedaje opakowania do Niemiec

Paccor sprzedaje opakowania do Niemiec
Firma Paccor opracowała nowe opakowania.

Odbiorcą nowych opakowań Paccor Polska została niemiecka firma Gimborn, produkująca specjalistyczne produkty dla zwierząt domowych. Wybrała ona opakowanie Shaker DuoSmart.

Chronione patentem opakowanie jest – jak zapewniają przedstawiciele producenta - wyjątkowo funkcjonalne i wygodne w użyciu. Jest to lekki tworzywowy kubek z zawijanym brzegiem, owinięty papierowym segmentem i z papierowym denkiem. Zamykany jest specjalnie zaprojektowanym wypukłym wieczkiem z amorficznego tworzywa PET. Pojemność kubka to 500 ml.

Gwarantowana przez Paccor szczelność umożliwia korzystanie z produktu sposób zalecany przez producenta. Papierowe denko i wypukłe wieczko sprawia, że jest wyższe, przez co lepiej prezentuje się na półkach sklepowych.

Opakowanie jest atrakcyjne wizualnie, zdobione drukiem offsetowym.
Producent kubka, Paccor Polska dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym w Siemianowicach Śląskich, w którym produkowane są jednostkowe opakowania z tworzyw sztucznych. Na liniach wytwórczych powstają pojemniki, kubki wieczka i tacki z polistyrenu, polipropylenu, APET, RPET, polilaktydu i papieru.

Czytaj więcej: Opakowania 1097