Plasmaq po raz drugi na targach Plastpol

Plasmaq po raz drugi na targach…
Portugalska firma Plasmaq, specjalizująca się w produkcji urządzeń do mycia i recyklingu mocno zabrudzonej folii agrarnej, po raz drugi będzie obecna na kieleckich targach Plastpol. Wieloletni dostawca maszyn do recyklingu i odzysku odpadów na teren Europy Południowej i Zachodniej oraz Afryki, od roku rozszerza swoją działalność również na rynku polskim.

Jak przekonują przedstawiciele firmy, doświadczenie założyciela przedsiębiorstwa - Fernando Lagoa, oraz zaangażowanie zaufanego zespołu techników i inżynierów, pozwalają tworzyć maszyny wszechstronne, wysoce wydajne, a jednocześnie atrakcyjne cenowo. Zastosowanie sprawdzonych metod i wytrzymałych materiałów, w połączeniu z ciągłym poszukiwaniem innowacji, sprawiają, że wprowadzane właśnie na rynek polski maszyny są w opinii producenta często trwalsze i wydajniejsze niż obecnie dostępne.

Plasmaq


Plasmaq posiada w swojej ofercie zarówno kompletne instalacje do recyklingu, obejmujące proces rozdrabniania, mycia i suszenia, jak i poszczególne maszyny. Można wśród nich wyróżnić takie urządzenia, jak gilotyna hydrauliczna o sile 100 t, kruszarki, młyny 1-, 2- i 4-wałowe, młyny tradycyjne, myjki dynamiczne, wanny flotacyjne, wirówki, systemy buforowania, transportery czy prasy ślimakowe.

plasmaq


Podczas targów Plastpol 2015 zobaczyć będzie można, miedzy innymi, prasę ślimakową Plascompact 1000S, o wydajności 1000 kg/h.


Regranulaty PP rafia, włókna syntetyczne
 

Aktualizacja

Regranulaty PP rafia, włókna syntetyczne, detale z wtrysku, dystrybucja maszyn do recyklingu

Polska


Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09