Plastigo z wtryskarką Venus na targach Plastpol

Plastigo z wtryskarką Venus…
Wiadomo już jaka będzie oferta firmy Plastigo podczas najbliższych targów Plastpol, które odbędą się w Kielcach już za kilkanaście dni. Plastigo zaprezentuje na swoim stoisku wtryskarkę z serii Venus z aplikacją IML.

Plastigo (dawniej DospelPlastics) stawia w tym roku na swojego najlepszego elektrycznego „konia”, czyli serię Zhafir Venus. Wtryskarka ta będzie bazą dla kompletnej linii do produkcji opakowań wykonanych z technologią IML, czyli etykietowania w formie. Produkcja odbywać się będzie w oparciu o wtryskarkę Ve1900kN i osprzęt peryferyjny marki Shini, w tym chłodziarkę, podajnik, termostat, młynek i suszarkę.

Technologia IML będzie obsługiwana przez wieloosiowy manipulator Star Zxe-1000 2V, wyposażony w dwa pionowe ramiona. Uzupełnieniem automatyzacji będzie natomiast obrotowy magazyn etykiet, pozwalający na ciągła pracę bez konieczności zatrzymywania procesu produkcji nawet podczas uzupełniania magazynku z etykietami.

Venus/p jest specjalnie przeznaczona do precyzyjnego i szybkiego produkowania opakowań, zarówno spożywczych, medycznych, jak i w branży technicznej czy elektronicznej.

- Seria VE/p jest spełnia wszystkie wymagania klientów względem stabilności, wydajności i ochrony środowiska. Dotyczy to zarówno obniżenia wagi wypraski, zużycia materiału i oszczędności energii, jak również stabilności procesu, powtarzalności, sterylności czy redukcji poziomu hałasu – oceniają przedstawiciele firmy Plastigo.

Co ważne, jak podają, podczas Plastpolu wtryskarka ma być dostępna w specjalnej targowej cenie. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych odbędą się w Kielcach w dniach 25 – 28 maja 2010.


Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81


Reportaże

Forum

Machtomi

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-11-05

Mosfor

Zabezpieczanie kloszy lamp z poliwęglanu 2019-10-24

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2019-10-04

Bercik88

Program do ewidencji i napraw form wtryskowych 2019-09-02

Tipen1

Wytłaczarka HDPE, przegrzewa. 2019-07-25