Polymer Logistics znów w Polsce

Polymer Logistics znów w Polsce
Firma Polymer Logistics, jeden ze światowych liderów wśród producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie i na Świecie po kilku latach wznowiła swoją działalność na rynku Polski i Europy Centralnej.

Polymer Logistics zaopatruje firmy w opakowania wielokrotnego użytku praktycznie dla każdej branży: sieci detalicznych, dystrybucji i logistyki, przetwórstwa spożywczego, mięsnej i drobiarskiej, odzieżowej, elektroniki użytkowej, farmaceutycznej i wielu innych. Firma działała już w Polsce jednak kilka lat temu wycofała się z naszego rynku. Teraz wróciła. Za kontakty z klientami odpowiadał będzie wieloletni menadżer Marcin Tokarczyk.

- Nasze nowe logo staje się symbolem jakości i wszechstronności. Polymer Logistics - podkreśla również globalny charakter naszej działalności, a nasze motto „Strive for More” - dążenie do osiągania nowych celów i sprostania najtrudniejszym wyzwaniom. Ciągły rozwój sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko znacznie szerszą gamę innowacyjnych produktów opakowaniowych, ale również takich usług jak asset management, wdrażanie technologii RFID, usługi doradcze w zakresie optymalizacji procesów logistycznych oraz usługi mycia opakowań – zapewnia Marcin Tokarczyk.

Czytaj więcej: Opakowania 1103 Rynek 830