Pregis z nowymi produktami i stroną internetową

Firma Pregis wprowadza na polski rynek opakowań ochronnych nowości w postaci koekstrudowanej folii pęcherzykowej Astro SupraBubble, a także nowej linii produktów o nazwie AirSpeed 9000 Air-Paq. Dodatkowo firma uruchomiła nową, o wiele ciekawszą niż dotychczas, stronę internetową.

Astro-Supra-Bubble to folia pęcherzykowa o zwiększonej wytrzymałości. Jest to koekstrudowana, barierowa folia pęcherzykowa o dobrych właściwościach amortyzacyjnych.

- W Polsce folie pęcherzykowe są produkowane z jednowarstwowego polietylenu, natomiast Pregis wprowadza folię z dodatkową, cienką, koekstrudowaną warstwą polietylenu, która działa jako bariera i znacząco redukuje utratę powietrza w pęcherzyku. Folia Co-ex zapewnia też lepszą amortyzację produktu, zatrzymując powietrze nawet pod dużym i długotrwałym naciskiem przez znacznie wydłużony okres czasu. Posiada dodatkową koekstrudowaną warstwę barierową zatrzymującą powietrze w pęcherzyku i nie zwiększającą jej ciężaru - tłumaczą przedstawiciele firmy Pregis.

Druga z nowości, czyli linia produktów AirSpeed 9000 Air-Paq, to rozwiązanie ułatwiające procesy pakowania. Zastosowana tu technologia pozwala utrzymywać sąsiadujące ze sobą rurki w stanie bezpiecznego napompowania powietrzem, tworząc amortyzującą poduszkę. Poduszka zabezpiecza towary o niewielkiej masie podczas wysyłki i transportu. Rurki są wzajemnie połączone za pomocą całego szeregu zaworów jednokierunkowych. Nawet jeśli jedna z komór powietrznych zostanie przedziurawiona, to pozostałe nadal będą napompowane.

Na tym jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez Pregis. Firma uruchomiła właśnie pod adresem www.pregis.com swoją nową stronę internetową.

Strona dostępna jest w języku polskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, flamandzkim, a wkrótce do tej listy dołączą kolejne. Użytkownicy mogą się zarejestrować w celu dostępu do biblioteki Pregis, w której dostępne są ulotki, studia przypadków oraz specyfikacje produktów. Biblioteka jest stopniowo uzupełniana o materiały w języku polskim, obecnie do ściągnięcia jest wiele materiałów w języku angielskim.

- Chcieliśmy stworzyć nowoczesną i efektywną stronę, z której można korzystać z przyjemnością - wyjaśnia Josephine Lee, Dyrektor Marketingu w Pregis. - Wiemy, że dla odwiedzających ważne jest nie tylko znalezienie właściwych informacji, ale także odszukanie ich bez potrzeby wchodzenia w sekcje, które ich nie interesują. Dzięki nowej strukturze strony, użytkownicy bardzo szybko znajdą to, czego szukają.

Pregis Corporation jest globalnym dostawcą innowacyjnych opakowań ochronnych, elastycznych, żywnościowych, a także zaopatrzenia szpitali. Oferuje swoje produkty opakowaniowe na wielu rynkach: samochodowym, meblarskim, elektronicznym, budowlanym, sprzedaży wysyłkowej, rolniczym i żywnościowym. Działa w 18 krajach i posiada 47 zakładów produkcyjnych.

Czytaj więcej: Opakowania 1104 Internet 41

brak
 

Producent materiałów stosowanych do izolacji akustycznej i termicznej oraz opakowań ochronnych (niesieciowane pianki PE, folia pęcherzykowa). Dostawca systemów amortyzacji powietrzem i papierem oraz systemów "foam in place"

Polska