Producent opakowań członkiem izby chemicznej

Producent opakowań członkiem izby chemicznej
20 lipca br. do grona firm stowarzyszonych w Polskiej Izbie Przemysłu Chemicznego dołączyła firma Drukpol.Flexo Sp. z o.o. Sp. k., jedna z najnowocześniejszych drukarni fleksograficznych w Polsce. Podstawowa działalność przedsiębiorstwa ukierunkowania jest na produkcję opakowań zadrukowanych techniką flexo w wersji mono- i wielowarstwowej z tworzyw sztucznych i papieru.

Opakowania wyprodukowane przez firmę Drukpol.Flexo wykorzystywane są do szerokiej gamy produktów. Główną grupę odbiorców produktów spółki stanowią producenci napojów i żywności, chemii gospodarczej i kosmetyków, zabawek, produktów dla zwierząt.

Przedsiębiorstwo Drukpol.Flexo w zależności od wymogów danej specyfikacji oferuje druki na rożnych podłożach, jak np. folie polipropylenowe (BOPP, CAST), folie polietylenowe (PE), folie poliestrowe (PET) i folie skrętne.

Siedzibą firmy Drukpol.Flexo jest Nowy Dwór Mazowiecki. Działalność spółki ma zasięg ogólnopolski i międzynarodowy. W chwili obecnej przedsiębiorstwo prowadzi działalność eksportową na takich rynkach, jak: Holandia, Francja, Niemcy, Węgry, Czechy, Dania, Litwa, Estonia, Chorwacja, Meksyk.

Czytaj więcej: Opakowania 1097 Drukowanie 48