Profesjonalna diagnoza za pomocą profiTEMP TM

Profesjonalna diagnoza za…

Nowe urządzenie diagnostyczne profiTEMP TM zostało przez firmę Meusburger specjalnie zaprojektowane do wstępnego podgrzewania (PreHeating) oraz wygrzewania i sprawdzania podłączeń GK.

Centralną funkcją profiTEMP TM jest MoldCheck, czyli kompletna i profesjonalna kontrola stanu grzałek i czujników oraz okablowania gorących kanałów. Do obsługi urządzenia nie są wymagane specjalistyczne uprawnienia elektryczne. Rezultat diagnostyki można zapisać w formacie PDF, w pamięci USB. Zakres funkcji i sposób działania są specjalnie dostosowane do wymagań producentów form, narzędzi a także działów utrzymania ruchu i serwisu, Łatwy dostęp do bezpieczników grzewczych z zewnątrz, jest wielką zaletą w przypadku ich awarii. Ponadto profiTEMP TM oferuje możliwość wstępnego podgrzewania (PreHeating) oraz wygrzewania kanałów grzewczych. Urządzenie dostępne jest bezpośrednio z magazynu firmy Meusburger.

Zalety w skrócie ProfiTEMP TM jest kompaktowy i lekki a logiczna i intuicyjna obsługa nie wymaga specjalistycznych szkoleń. Dzięki krótkim czasom testowania i autonomicznemu systemowi MoldCheck pozwala na redukcję kosztów. 

Właściwości

  • 12 stref kontroli oraz wygrzewanie i wstępne podgrzewanie
  • 15-amperowe wyjścia grzewcze
  • Obsługa za pomocą 7" ekranu dotykowego, interfejs użytkownika w 15 językach
  • Port USB do eksportu danych i aktualizacji oprogramowania sprzętowego
  • Wymiary: 200 x 260 x 400 mm

Zalety

  • Kompaktowy i lekki
  • Logiczna i intuicyjna obsługa, niewymagająca specjalistycznych szkoleń
  • Redukcja kosztów dzięki krótkim czasom testowania i autonomicznemu systemowi MoldCheck
  • Skrócenie czasu ustawiania dzięki systemowi MoldCheck i wstępnemu podgrzewaniu gorących kanałów
  • Ukierunkowane wsparcie w rozwiązywaniu problemów i szczegółowe wskazówki dotyczące ich usuwania

Firma Meusburger jest wiodącym producentem w dziedzinie elementów znormalizowanych o wysokiej precyzji. Klienci na całym świecie wykorzystują zalety standaryzacji i korzystają z naszego ponad 55-letniego doświadczenia w obróbce stali. Portfolio produktów obejmuje zarówno wysoce precyzyjne części standardowe i wybrane produkty zapotrzebowania warsztatowego, także technologię gorących kanałów i sterowanie temperaturą, aż po systemy w zakresie zarządzania wiedzą i ERP. Dzięki temu firma Meusburger jest niezawodnym i globalnym partnerem w zakresie budowy narzędzi, form i maszyn.

pic-pro-sng-std-profitemp-tm-dd1
Nowe urządzenie profiTEMP TM firmy Meusburger zostało zaprojektowane specjalnie dla MoldCheck