Przyszłoroczne Targi Interpack pobiją rekordy?

Przyszłoroczne Targi Interpack…
Wprawdzie do kolejnej edycji Targów Interpack 2008 w Düsseldorfie pozostał jeszcze rok, to organizatorzy przewidują, że przyszłoroczna edycja pobije wszelkie rekordy frekwencji.

Międzynarodowa branża opakowaniowa przyjedzie do Düsseldorfu 24 kwietnia następnego roku. Impreza potrwa siedem dni. Mają to być największe w dziejach Targi Interpack. - Interpack 2008 swoim konceptem odpowie na potrzeby dobrze rozwijającego się obecnie rynku. Dowodzi tego nie tylko ekspansja powierzchniowa dotychczasowych wystawców, ale również wysoka liczba firm, które zaprezentują się na Interpacku po raz pierwszy. W tej chwili trudno mówić jeszcze o dokładnych liczbach, ale nasze prognozy mówią, że targi będą rekordowe - mówi Wilhelm Niedergöker, członek zarządu Messe Düsseldorf, przedstawiciela Targów.

Odwiedzający Interpack 2008 będą mogli uzyskać wszelkie informacje o najnowszych procesach i trendach opakowaniowych w zakresie artykułów spożywczych, napojów, wyrobów cukierniczych, piekarniczych, produktów farmaceutycznych, kosmetyków, towarów konsumpcyjnych i towarów przemysłowych. Będą też mogli nawiązać kontakty biznesowe.

Jako część Targów Interpack 2008 Innovationparc Packaging zaprezentuje gościom targowym rozwiązania dla najróżniejszych wymogów gospodarstwa domowego, handlu detalicznego, logistyki i produkcji.

Pod adresem www.interpack.com wystawcy, zainteresowani lub też odwiedzający targi mogą znaleźć jasne, kompleksowe i wielojęzyczne oferty usług w nowej szacie graficznej z charakterystyczną ruchomą wstążeczką interpacku.

Czytaj więcej: Targi 1017 Opakowania 1297