Redukcja czasu przestoju produkcji dzięki OTTO od Busch

Redukcja czasu przestoju produkcji…

Przestój podczas produkcji w fabryce to znaczacy i kosztowny problem i należy zapobiegać jego wystąpieniu. Inteligentne rozwiązania IoT mogą pomóc w redukcji czasu przestoju i wpłynąć na znaczące oszczędności. OTTO to innowacyjna usługa cyfrowa firmy Busch Vacuum Solutions. Łączy monitorowanie stanu pomp próżniowych z atrakcyjnymi pakietami usług. Zapewnia to większą niezawodność procesu i obniża koszty posiadania w zakładach produkcyjnych.

Pulpit nawigacyjny IoT firmy Busch i aplikacja Busch Vacuum App stale śledzą dane dotyczące pomp. Dzięki tym informacjom można analizować parametry i optymalizować proces. Firma Busch instaluje w pompach próżniowych zastrzeżony pakiet czujników, które gromadzą i przetwarzają dane. Dane są przechowywane w chmurze Busch za pośrednictwem połączenia mobilnego. Urządzenie IoT box stale monitoruje stan procesu i warunki pracy pomp próżniowych. Są to na przykład temperatura otoczenia, temperatura oleju i czas pozostały do kolejnej konserwacji pompy próżniowej. Pulpit nawigacyjny IoT nieprzerwanie dostarcza wszystkie zebrane dane dotyczące wydajności. Po interpretacji danych wyświetlane są trendy dotyczące wydajności. Aby zoptymalizować produkcję, firma Busch dostarcza raport podsumowujący, a także zalecenia prowadzące do poprawy wydajności pracy. Na podstawie analizy danych firma Busch zajmuje się konserwacją prewencyjną i w razie potrzeby wysyła technika serwisu.

Usługi cyfrowe OTTO oferowane przez firmę Busch są dostępne w trzech różnych pakietach dostosowanych do potrzeb klienta. Niezależnie od tego, czy klient chce samodzielnie zająć się monitorowaniem, czy też chce, aby firma Busch przejęła inicjatywę. Odpowiedni pakiet OTTO wykrywa potencjalne problemy, zanim staną się one rzeczywistością. Pozwala to na uniknięcie ryzyk i kosztów związanych z nieplanowanymi przestojami i prowadzi do uzyskania optymalnej niezawodności procesów i wyższej produktywności w zakładach. Także zamontowane już pompy próżniowe można doposażyć w zestaw Busch IoT.

otto