Relacja wideo z targów Packaging Innovations 2017

Relacja wideo z targów Packaging… W dniach 4 - 5 kwietnia 2017 odbyła się 9. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2017.

Podczas targów zaprezentowali się producenci i wystawcy opakowań wykonanych z wszelkich dostępnych materiałów. Swoje stoiska mieli także producenci opakowań inteligentnych i ekologicznych, rozwiązań w zakresie projektowania opakowań czy nadruków oraz specjaliści w zakresie recyklingu. Na targach swoja ofertę przedstawiło niemal 200 firm z całej Europy.

Odwiedzający oprócz możliwości zapoznania się z ofertami poszczególnych wystawców, mieli okazję wziąć też udział w seminariach workShops. Podczas dwóch targowych dni w programie znalazło się niemal 40 prelekcji, przygotowanych przez znanych i cenionych specjalistów z branży.

Pierwszego dnia Targów ogłoszono również wyniki pionierskiego rankingu wiodących firm opakowaniowych w Polsce. Badaniu poddano łącznie 1 500 firm stricte związanych z branżą opakowań. Ranking został przygotowany przez Polską Izbę Opakowań we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK oraz firmą Bisnode. Głównym kryterium oceny była dynamika rocznych przychodów ze sprzedaży za ostatnie dwa okresy sprawozdawcze oraz osiągnięty zysk z prowadzonej działalności (na poziomie wyniku netto).

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z targów, przygotowanej dla Państwa przez redakcję wortalu Plastech.pl.Reportaże

Forum