Środki do pielęgnacji roślin w specjalnych pojemnikach

Środki do pielęgnacji roślin w specjalnych pojemnikach
Przedsiębiorstwo RPC Halfweg dostarcza renomowanemu holenderskiemu producentowi Pokon & Chrysal wykonywane na indywidualne zamówienie pojemniki do nawozów płynnych do roślin i kwiatów.

Firma Pokon & Chrysal jest powszechnie znana na rynku środków do pielęgnacji roślin i kwiatów ciętych. Producent, który potrzebował projektu pojemnika do swoich nawozów do roślin domowych i ogrodowych oraz do specjalnych nawozów do storczyków i bonsai, współpracował z RPC Halfweg nad opracowaniem odpowiedniego rozwiązania.

Indywidualnie zaprojektowany pojemnik jest formowany z rozdmuchem z HDPE i ma przyjemny opływowy kształt oraz charakterystyczny wypukły pasek biegnący w poprzek ścianki pojemnika. Pojemniki dostępne są w czterech kolorach – czerwonym, jasnozielonym, ciemnozielonym i niebieskim – oraz w sześciu pojemnościach od 250 ml do 1,5 l. Największe rozmiary wyposażono w uchwyt.

Opakowanie serii niedawno odnowiono, wprowadzając dla większej wygody użytkowników nowa zakrętkę ze zgrzewanym indukcyjnie uszczelnieniem, dostarczana przez firmę Kornelis. Aby dostosować pojemniki do nowego zamknięcia, RPC Halfweg i Pokon & Chrysal przeprojektowały szyjkę pojemnika.

RPC Packaging Halfweg
Haarlemmerstraatweg 73,
NL-1165 MK HALFWEG
The Netherlands
Tel: +31 (0)20 407 9600
Fax: +31 (0)20 497 7024
Email: info@rpc-halfweg.nl
www.rpc-halfweg.nl

Czytaj więcej: Opakowania 1103