Środkowoeuropejskie Spotkanie Branży Tworzyw Sztucznych 2023 już we wrześniu

Środkowoeuropejskie Spotkanie…

Tegoroczna edycja konferencji Central European Plastics Meeting (CEPM) odbędzie się w dniach 19 - 20 września br. W tym roku organizator wydarzenia, węgierska firma konsultingowa myCEPPI, zajmująca się analizą rynku polimerów, skupiająca się w szczególności na Europie Środkowej, ponownie zaprasza uczestników do Budapesztu.

W tym roku przedstawiciele środkowoeuropejskiej branży przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych spotkają się w zabytkowych pomieszczeniach Zakładów Konserwacji i Inżynierii Kolei Północnej, które powstały w latach 1884 - 1886.

Należący do Węgierskiej Opery Państwowej kompleks budynków, obecnie noszący nazwę Eiffel Art Studios to jedna z nowych atrakcji Budapesztu. Dawny Północny Warsztat Lokomotyw stał się po renowacji popularnym centrum kulturalnym. Eiffel Art Studios to nie tylko sala teatralna i przylegające do niej sale prób, pracownie i magazyny. Odwiedzający mogą wypić kawę w przytulnej kawiarni, znajdującej się w stuletnim wagonie kolejowym, zaś na piętrze znajduje się muzeum z kostiumami, historycznymi fotografiami i plakatami oraz unikalną porcelaną z węgierskiej manufaktury Herend.


Jak co roku Central European Plastics Meeting, organizowane przez myCEPPI, stanowi dogodną okazję do spotkania z regionalnymi dostawcami polimerów, zarówno pierwotnych jak i pochodzących z recyklingu oraz dostawcami maszyn i technologii do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

W tym roku, oprócz konferencji i tradycyjnych spotkań B2B, organizatorzy zapraszają przedstawicieli branży do udziału w Okrągłym Stole Recyklingowego. Podczas tego wydarzenia będą omawiane kwestie dotyczące najważniejszych wyzwań w zakresie recyklingu i gospodarki odpadami. Przy okazji Okrągłego Stołu Recyklingowego zostanie zaprezentowana inicjatywa dotycząca standaryzacji recyklingu.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie plastmeeting.com.

brak
 

Aktualizacja

Tygodniowy raport cen; Baza danych; Central European Plastics Meeting

Węgry