Stella Pack wprowadza nowe opakowania dla żywności

Stella Pack wprowadza nowe opakowania dla żywności
Stella Pack wprowadza na rynek nowe opakowania. To polietylenowe torebki przeznaczone do pakowania żywności.

Stella Pack to czołowy w naszym kraju producentów worków na śmieci oraz lider rynku produktów z mikrofibry w Polsce. W swojej ofercie posiada też szerokie spektrum artykułów opakowaniowych takich jak: produkty do pieczenia, folie aluminiowe, woreczki i torebki.

Ostatnia nowość spółki to opakowania na mrożonki z suwakiem. Stworzono je z polietylenu niskiej gęstości i wyposażono w specjalny suwak. Gwarantuje on, że okruchy przechowywanego w torebce pieczywa nie zabrudzą lodówki lub plecaka, a żywność pozostanie świeża. Dodatkowo dzięki temu rozwiązaniu torebki zamykają się i otwierają znacznie łatwiej niż ma to miejsce w przypadku typowych bezsuwakowych torebek strunowych, które trzeba często szarpać.

Opakowania cechują się grubością i wytrzymałością. Nie dadzą się łatwo uszkodzić i przerwać jak to się dzieje w odniesieniu do tradycyjnych woreczków. Mogą być używane wielokrotnie. Przeznaczone są do przechowania, transportowania, pakowania i zamrażania żywności. Szczelne zamknięcie pomaga zachować świeżość, witaminy i mikroelementy żywności, a także jej smak i zapach. Zamrażanie żywności w opakowaniach Stella Pack opóźnia psucie się produktów spożywczych zmniejszając aktywność enzymów oraz zapobiegając namnażaniu się mikroorganizmów.

Stella Pack wprowadza nowe opakowania dla żywności


Czytaj więcej: Galeria opakowań 361