Stylowe opakowania jubilerskie i na prezenty

Stylowe opakowania jubilerskie i na prezenty
Firma Mares Packaging wprowadza stylowe opakowania w nowych kolorach, przeznaczone na prezenty i produkty jubilerskie. Są to eleganckie pudełka z tektury oklejane opalizującym papierem.

Prezentowane opakowania wchodzą w skład firmowej serii UET obejmującej sześć typów pudełek. Wielkość i kształt opakowań tej serii umożliwia wykorzystanie ich nie tylko do prezentacji biżuterii, ale też jako opakowania na gadżety lub niewielkie upominki. Wnętrze opakowania zostało wypełnione gąbką pokrytą specjalnym flokiem.

Poznańska firma Mares specjalizuje się w projektowaniu oraz sprzedaży opakowań. Na jej portfolio składa się pełna gama opakowań: drewnianych, z tworzyw sztucznych, metalowych oraz właśnie papierowych. Jeśli chodzi o te ostatnie, których przykład stanowią właśnie prezentowane pudełka, to są one klejone i jednoczęściowe, a także dwuczęściowe oklejane atrakcyjnymi i kolorowymi papierami, ze sprytnymi zamknięciami na magnes. Całości dopełniają opakowania bezklejowe. Ważnym elementem działalności firmy jest nadruk na opakowania.

Stylowe opakowania jubilerskie i na prezenty firmy Mares Packaging


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362